Pluton w Wodniku 2023

Pluton wchodzi w znak Wodnika i zostanie tam przez kolejne 20 lat. To zjawisko mocno odbije się na naszym życiu. Pluton w Wodniku sprawi, że odczujemy przedsmak rewolucji, jaka może mieć miejsce w najbliższym czasie. Kiedy dokładnie Pluton znajdzie się w znaku żywiołu wody?

23 marca 2023 roku Pluton wejdzie w znak Wodnika na trzy miesiące, później wróci na jakiś czas do Koziorożca, żeby ponownie pod koniec 2024 roku znaleźć się w Wodniku. Pluton zostanie tam przez 20 lat, aż do 2044 roku. Taki układ nie pozostanie obojętny nie tylko dla nas ale i całego świata.

W ostatnim czasie Pluton przebywał w znaku Koziorożca, gdzie był o 2008 roku. Wówczas przyniósł nam kryzys gospodarczy. Pluton będąc w Koziorożcu pomógł nam zrozumieć, jak funkcjonuje system społeczny. Wtedy też nastąpił powrót konserwatywnych partii do władzy. 

Pluton w przeciągu najbliższych 20 lat będzie kilka razy wychodził na moment ze znaku Wodnika i na dobre wróci tam w listopadzie 2024. 

Ważnym momentem na przestrzeni tych 20 lat będzie trygon między Plutonem w Wodniku a Uranem w Bliźniętach, który wydarzy się między rokiem: 2026, a 2028. Będzie to moment zdecydowanego przyspieszenia w obszarze gospodarki i w obszarze technologii.

W marcu 2044 po wyjściu z Wodnika, Pluton przejdzie do znaku Ryb.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Zobacz także:

Pluton: planeta transformacji

Pluton jest planetą pokoleniową. a, która nadaje ton przemianom generacyjnym. Pluton powiązany jest z archetypem Skorpiona, co oznacza, że odpowiada za głęboką transformację, która wynika z ewolucyjnych potrzeb przetrwania.

Pluton zmusi nas do patrzenia tam, gdzie do tej pory nie chcieliśmy spoglądać, często będą to niewygodne sytuacje. Przed nami dużo pracy, ale dzięki Plutonowi zyskamy detektywistyczną ciekawość do tego, żeby zejść tam, gdzie do tej pory nie chciało nam się schodzić. Może będziemy musieli dokopać się do spraw z przeszłości, które celowo zakopałyśmy, żeby o nich zapomnieć. Wiele spraw wyjdzie na światło dzienne, co nada inny bieg wielu sytuacjom.

Warto wiedzieć, że Pluton wzmaga nasze zainteresowania tym, co tajemnicze i zakazane, co jest ważne dla naszego przetrwania. Za sprawą Plutona rzeczy celowo zakopane, wyjdą na wierzch. 

Pluton w Wodniku: co to oznacza?

- "Trzymajcie się mocno bo nadchodzi globalna rewolucja technologiczna i ustrojowa. Wejdziemy w sferę nowej niezależnej sztucznej inteligencji i w globalny postęp, innowacyjność, super nowoczesność, odkrywczość i pęd ku "gwiazdom" - przyszłość nasza to wyższy wymiar inteligencji" - czytamy na stronie magicznewrota.pl

Czego jeszcze możemy spodziewać się w okresie, kiedy Pluton będzie przebywał w Wodniku? Serwis wyjaśnia, że czekają nas zmiany w wielu dziedzinach: - Nadejdą zmiany w polityce, robotyce, architekturze w mediach, w medycynie, implantologii, komputeryzacji, medycynie estetycznej, ekologii, alternatywnych leczeniach w wszelkie innowacje, w lotnictwie, w lotach w kosmos infrastrukturze energetycznej, cybernetyce, nowe formy szpiegostwa, większe ataki hakerskie,nowe ugrupowania, wulkany, tajfuny, wstrząsy ziemi, tsunami, problemy i zmiany energetyczne. Pluton zawsze działa z ukrycia i niespodziewanie jak wulkan wybucha, a wiec będziemy ciągle zaskakiwani jego mocą, siła psychiczna i siła podświadomości. Będzie to ogromna transformacja psychiki i radykalne przeznaczeniowe nieuniknione zmiany."

Wodnik to znak idealizmu i równości społecznej. W społeczeństwie będzie bardzo mocno pracować potrzeba i świadomość, że nie wszystko da się kupić za pieniądze, jak: wolność równość i siostrzeństwo.

Jakie znaki zodiaku najbardziej odczują Plutona w Wodniku?

NIE PRZEGAP:

Pluton w Wodniku: co nas czeka?

  • przyśpieszenie i postęp technologii,
  • inwestycja w cyberprzestrzeń,
  • jeszcze więcej życia w wirtualnej rzeczywistości,
  • walki plemienne,
  • przewroty,
  • wzrost emocji społecznych, które będą łączyć ludzi o różnych tożsamościach we fronty solidarnościowe wymierzone w tych, co mają najwięcej i nie chcą się podzielić
  • czas dużych przemian,
  • czas przyspieszenia w gospodarce

Pluton w Wodniku obróci wszystko do góry nogami

Do tej pory Pluton znajdował się pod znakiem Koziorożca. Do głosu doszło pokolenie millenialsów, które wychowało się na przełomie dwóch wieków. To ludzie pewni siebie, ale sumiennie podchodzący do obowiązków, zdający sobie sprawę, że są w stanie osiągnąć wszystko, ale mogą to zrobić wyłącznie ciężką pracą. Teraz przyjdzie czas na zmianę myślenia.

Astromagia.pl donosi, że gdy Pluton znajdzie się w Wodniku, do głosu dojdzie pokolenie Z. Są to młodzi dorośli, którzy mają bardziej roszczeniowe podejście do świata. Są przekonani o swojej wyjątkowości i potrafią przejmować kontrolę. Dlatego też jest to rewolucyjne pokolenie, które zamierza zmienić świat na lepsze.

Właśnie to sprawi, że w kolejnych dekadach czekają nas reformy i rewolucje. Zauważymy jeszcze większe przyspieszenie technologiczne, a pokolenie Z przejmie kontrolę nad światem. Warto wówczas zachować czujność i lepiej nie gubić się w nowej rzeczywistości. Wodnik może bowiem mocno namieszać w życiu każdego z nas - także tym prywatnym. 

Zobacz także: