Miłosny horoskop słowiański opiera się na przekazie naszych przodków. Spoglądając w gwiazdy i obserwując rytm przyrody, można dokładnie przewidzieć przyszłość. Bóstwa rządzące siłami natury mają realny wpływ na nasze codzienne życie. Jak wiadomo, miłość jest najważniejszą, życiodajną siłą, która inspiruje i daje szczęście. Sprawdź, jaką przyszłość zaplanowali dla ciebie pradawni bogowie.

Miłosny horoskop słowiański – Czarnobóg: 27 grudnia - 30 stycznia

Twoim patronem jest stworzyciel świata. Rok 2023 upłynie pod znakiem miłości. Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się odnowienia uczucia i przypływu namiętności. Osoby, które poszukują prawdziwej miłości, znajdą ją jeszcze przed jesienią. To z tą osobą stworzysz stabilny, oparty na wzajemnym szacunku związek.

 Miłosny horoskop słowiański – Weles: 31 stycznia - 21 marca

Twoim patronem jest władca krainy zmarłych i dzięki jego mocy umiejętnie odczytujesz pragnienia bliskich ci osób. W 2023 czeka cię płomienny romans, który zakończy się ślubem. Jeśli jesteś w związku, na nowo zakochasz się w swoim partnerze.

Miłosny horoskop słowiański –  Dziewanna: 22 marca - 14 kwietnia

Twoją patronką jest bogini odradzającej się przyrody. Jeśli twoje uczucia do partnera są zamrożone, a konflikty w związku nie pozwalają ci się w pełni cieszyć miłością, to w 2023 roku nastąpi twoja duchowa przemiana. Dojrzejesz do pewnych decyzji, a nadchodzący rok będzie dla ciebie czasem zmian.

Przeczytaj: 

Miłosny horoskop słowiański – Jarowit: 15 kwietnia - 14 maja

Twoim patronem jest bóg wiosny, płodności i budzącej się przyrody. W 2023 roku będziesz musiała podjąć kluczową decyzję. W twoim życiu pojawi się dawna miłość. Zastanów się, czy ten związek ma szansę na przyszłość.

Miłosny horoskop słowiański – Lela: 15 maja - 2 czerwca

Twoją patronką jest bogini płodności. 2023 rok nie będzie dla ciebie łaskawy. Czeka cię rozstanie z ukochaną osobą, co skłoni cię do przemyśleń nad swoim życiem. Jednak wnioski, jakie wyciągniesz, sprawią, że w sferze zawodowej osiągniesz niebywały sukces. Na koniec roku będziesz opływać w bogactwie.

Zobacz także:

Miłosny horoskop słowiański – Dodola: 3–12 czerwca

Twoją patronką jest bogini, która wpływa na losy innych ludzi. Początek roku nie będzie zapowiadał wielkich rewolucji. Gdy tylko zaakceptujesz obecną sytuację i przestaniesz rozglądać się za miłością, spotkasz osobę, która wywróci twoje życie do góry nogami. Jeśli jesteś w związku, spodziewaj się uczuciowej stabilizacji.

Zobacz także: 

Miłosny horoskop słowiański – Łada: 13 czerwca - 6 lipca (z wyjątkiem 21-22 czerwca)

Twoją patronką jest bogini piękna i  miłości. W 2023 przejdziesz dużą zmianę i przekonasz się, że osobą, którą powinnaś kochać najbardziej, jesteś ty sama. Ten rok będzie czasem intensywnego rozwoju duchowego.

Miłosny horoskop słowiański – Kupało: 21 - 22 czerwca

Twoim patronem jest bóg płodności. Osoby urodzone czas przesilenia letniego, czeka pomyślny rok. W 2023 roku będziesz kochać i będziesz kochana. Docenisz związek oraz miłość rodziny. Dzięki wsparciu bliskich dokonasz rzeczy niemożliwych.

Miłosny horoskop słowiański – Mokosz: 7 lipca - 1 sierpnia

Twoim patronem jest bóg urodzaju. W 2023 spodziewaj się bogactwa, nie tylko duchowego, ale też materialnego. Jeśli nadal poszukujesz miłości, na swojej drodze spotkasz wyjątkową osobę, która zaimponuje ci pieniędzmi i wysoką pozycją społeczną. Jednak bądź czujna, to może być oszust matrymonialny.

To cię może zainteresować:

Miłosny horoskop słowiański – Perun: 2 - 28 sierpnia

Twoim patronem jest stworzyciel świata (obok Welesa). W 2023 roku czeka cię wiele zawirowań, a partner, z którym jesteś związana, będzie ci składał obietnice bez pokrycia. Zastanów się, czy to odpowiednia osoba dla ciebie. Jeśli kiedyś cię zdradził, to w tym roku czeka cię kolejne rozczarowanie. Jeśli szukasz miłości, w tym 2023 roku wdasz się w kilka krótkich romansów.

Miłosny horoskop słowiański – Piątnica: 29 sierpnia - 13 września

Twoją patronką jest bogini seksualności i kobiecości. W 2023 roku odkryjesz nowe pokłady namiętności i będziesz celebrować swoja kobiecość. Przekonasz się, że nie musisz przeglądać się w męskim spojrzeniu, żeby czuć się atrakcyjną. Dzięki tej przemianie w twoim życiu pojawi się wielu adoratorów.

Miłosny horoskop słowiański – Swarożyc: 14 - 27 września

Twoim patronem jest bóg ogniska domowego. 2023 rok to dobry czas na sformalizowanie związku. Możesz spodziewać się oświadczyn lub sama wyjdziesz z tą inicjatywą. Osoby szukające miłości już na wiosnę mogą liczyć, że w ich życiu pojawi się ktoś wyjątkowy.

Przeczytaj: 

Miłosny horoskop słowiański – Simargł: 28 września - 15 października

Twoim patronem jest bóg drzew, wegetacji i ogniska domowego. W tym roku zakochasz się bez pamięci i, jeśli jesteś w związku, rozstaniesz się z obecnym partnerem. Mimo wielu zawirowań będzie to dobra decyzja, a już wczesną zimą będziesz miała okazję się o tym przekonać. 

Miłosny horoskop słowiański – Marzanna: 16 października - 8 listopada

Twoją patronką jest bogini życia i śmierci. 2023 rok będzie dla ciebie spokojny i łaskawy. W związku pełna stabilizacja. Jeśli jesteś sama, to w 2023 roku całkowicie pogodzisz się z brakiem partnera i przestaniesz się umawiać na randki. Gdy tylko osiągniesz wewnętrzny spokój, zauważysz, że tuż obok ciebie jest osoba, która od dawna darzy cię szczerym uczuciem.

Miłosny horoskop słowiański – Żmij: 9 - 28 listopada

Twoim patronem jest strażnik zaświatów. 2023 rok przysporzy ci wiele emocji. Jeszcze na wiosnę będziesz przekonana, że twoja miłość jest pewna. Możesz nawet spodziewać się poważnych deklaracji. Jednak w połowie roku, okaże się, że twój partner postanowił definitywnie zakończyć związek, ponieważ... się zakochał. Pamiętaj, że koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego. Jeśli szukasz prawdziwej miłości, to w 2023 roku poznasz wartościową osobę. Jednak ze względu na dzielącą was odległość nie zbudujecie stabilnego związku.

Zobacz: 

Miłosny Horoskop Słowiański – Kostroma: 29 listopada - 26 grudnia

Twoim patronem jest bóg o dwóch twarzach i dwóch sercach, który jednocześnie symbolizuje moce żeńskie, jak i męskie. 2023 rok będzie pełen harmonii, a ty odzyskasz wewnętrzny spokój. To pozwoli ci bardziej skupić się na relacji z partnerem. Wasz związek wejdzie w fazę dojrzałej miłości. Jeśli jesteś sama, to już w 2 kwartale poznasz miłość. Uczucie będzie rosło stopniowo, lecz z czasem staniecie się nierozłączni.