Księżna Kate za kilka dni rodzi

Poród trzeciego dziecka Księżnej Kate i Williama tuż tuż. Jak donoszą brytyjskie media Księżna Kate ma termin porodu na 23 kwietnia, ale jak wiadomo naturalny poród może odbyć się również kilka dni wcześniej.

Wiadomo, że Szpital Świętej Marii w Londynie, w którym na świat ma przyjść trzecie dziecko książęcej pary jest już przygotowany na poród Kate. Pod szpitalem rozstawiono metalowe barierki i zakazano poruszania się po niektórych częściach parkingu. Zamieszanie pod szpitalem będzie wskazywało, że Księżna Kate rodzi.

Książę William ostatnio zdradził płeć trzeciego dziecka

Do tej pory płeć trzeciego dziecka Kate i Williama owiana była wielką tajemnicą. Wszystkie media mogły tylko spekulować, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Specjaliści od wizerunku analizowali nawet kolorystykę doboru ubrań Kate w ciąży i porównywali do czasów, kiedy Kate była w ciąży z księciem Georgem i Księżniczką Charlotte.

Kilka dni temu Książę William, który jest wielkim fanem piłki nożnej, obejrzał mecz swojej ulubionej drużyny, Aston Villa. Kiedy zespół wygrał William nie posiadał się ze szczęścia i w pewnym momencie powiedział:

Będę nalegał, żeby nazywało się Jack - powiedział rozentuzjazmowany William

William szybko jednak się zorientował, że zdradził za dużo i dodał: „Albo Jackie”. To nie umknęło uwadze znajomym z otoczenia księcia i wiadomość, że trzecie dziecko Kate i Williama to chłopiec, któremu prawdopodobnie dadzą na imię Jack, poszła w świat. 

Dlaczego akurat Jack? Zawodnik, który strzelił gola podczas meczu to Jack Grealish, który po wygranym meczu oddał koszulkę Księciu Williamowi.

Płeć trzeciego dziecka Kate i Williama poznamy już za kilka dni, ponieważ termin porodu Kate już tuż tuż!