"Planeta singli 3" - czy zmieni się obsada?

"Planeta singli" i "Planeta singli 2" to komedie romantyczne, które przyciągnęły do kin miliony widzów. Historia poznania i burzliwego związku Ani i Tomka, w tych rolach Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr, sprawiły, że fani nie mogą doczekać się trzeciej części filmu, który na ekranach kin zagości na początku 2019 roku.

Już teraz wiemy, czy w najnowszym filmie "Planeta singli 3" pojawią się dotychczasowi bohaterowie, czy na ekranie zobaczymy nowe twarze.

W nowym filmie "Planeta singli 3" oprócz Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy pojawią się nowe twarze: Bogusław Linda, Borys Szyc, Anna Smołowik, Jakub Józefowicz, czy przebojowo powracająca na wielki ekran Maria Pakulnis.

"Planeta singli 3" - fabuła filmu

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. „Planeta Singli 3” to mnóstwo emocji, śmiechu i zaskoczeń w opowieści o tym, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie różne rzeczy.

"Planeta singli 3" - kiedy premiera?

Fani pierwszej i drugiej części filmu, będą musieli poczekać na premierę "Planety singli 3" do nowego roku, ale na szczęście 2019 już za pasem. Premiera filmu "Planeta singli 3" zaplanowana jest na 8 lutego 2018, czyli tydzień przed Walentynkami. Według nas, to najlepszy termin na takie komedie romantyczne.

Czy wybierzecie się na komedię "Planeta singli 3"?