Placido Domingo oskarżony o molestowanie wydał oficjalne oświadczenie:

Zarzuty tych niewymienionych z nazwiska osób sprzed trzydziestu lat są głęboko niepokojące i nieprawdziwe. Mimo to bolesne jest to, iż mogłem kogoś zdenerwować lub sprawić, że poczuje się niezręcznie - bez względu na to, jak dawno temu to było i pomimo moich najlepszych intencji. Wierzyłem, że wszystkie moje oddziaływania i relacje były zawsze mile widziane. Ludzie, którzy mnie znają lub którzy ze mną pracowali, wiedzą, że nie jestem kimś, kto celowo skrzywdziłby, uraził czy zawstydził kogokolwiek (...) Zdaję sobie sprawę z tego, że zasady i standardy, według których jesteśmy i powinniśmy być oceniani dzisiaj, są bardzo różne od tych z przeszłości. Mam wielkie szczęście i zaszczyt, że moja kariera w operze trwała ponad 50 lat i utrzymam najwyższe standardy - Placido Domingo

Placido Domingo - dobra postać w filmie o Pavarottim

Postać Placido Domingo przybliża nam najnowszy film pt. "Pavarotti". Artysta podobnie jak inni muzycy występujący obok niego na scenie zaprezentowani zostali w bardzo pozytywny sposób.

Placido Domingo - jakie oskarżenia na nim ciążą?

Oskarżające Placido Domingo nadmieniają, że artysta często zmuszał je do pocałunków, przytulał, usiłował wkładać im dłonie pod bieliznę, nakłaniał do prywatnych spotkań, itp.. Sprawa ta zakończy się w sądzie.

Placido Domingo - Nessun Dorma: