Ania Przybylska - film nie powstanie?

Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się informacje, że Radosław Piwowarski pracuje nad filmem o życiu i śmierci Anny Przybylskiej. Film pt. "Gwiazda" miał w zamyśle reżysera pokazywać radosną stronę życia Przybylskiej, opowiadać o jej związkach, relacjach rodzinnych i pracy. Wcześniej scenariusz filmu nie spodobał się podobno rodzinie aktorki, a przeciwko sposobowi, w jaki miałaby zostać ukazana w filmie Przybylska, protestował ojciec jej dzieci, Jarosław Bieniuk. Teraz jednak wiadomo już na pewno, że film o Ani Przybylskiej nie powstanie, bo sam Radosław Piwowarski, prywatnie przyjaciel Przybylskiej, odciął się od tego projektu. Jak twierdzi Piwowarski w rozmowie z Onet.pl, film "Gwiazda" nie miał być obrazem o śmierci, a zbyt wiele osób doradzało mu, by to właśnie rak i umieranie stały się głównymi tematami filmu. 

Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego.

Radosław Piwowarski o Ani Przybylskiej

Radosław Piwowarski był blisko związany z Anią Przybylską, jak sam wyznał, Ania nazywała go swoim "filmowym tatą". To właśnie Piwowarski odkrył talent aktorski Przybylskiej, kiedy ta miała zaledwie 16 lat, i umożliwił jej pokazanie się szerszej publiczności. Ania Przybylska rozpoczęła swoją karierę od występu w serialu "Złotopolscy" i od tamtej pory była uwielbiana przez widzów:

Ania była przeuroczą, zabawną dziewczyną, szczerą i bezpośrednią, a do tego skromną. Potem wziąłem ją do „Złotopolskich” – i wtedy Polska zakochała się w niej po raz pierwszy.