"Pitbull. Ostatni pies" kiedy premiera?

Patryk Vega nie będzie już reżyserował dalszych części Pitbulla - taką wiadomością zaskoczył jakiś czas temu reżyser swoich wiernych fanów. Ostatnią część "Pitbull. Ostatni Pies" postanowił wyprodukować inny znany polski reżyser Władysław Pasikowski. Nie cichną echa na temat obsady Pitbulla Pasikowskiego, która porównywana jest do stałego grona aktorów wybieranych przez Vegę do swoich filmów.

U Pasikowskiego w Pitbullu zobaczymy Marcina Dorocińskiego, Rafała Mohra, Izabelę Kunę, Cezarego Pazurę czy Dorotę Rabczewską, czyli słynną Dodę. Gościnnie, w epizodach, na ekranie pojawią się wokalistka: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora.

"Pitbull. Ostatni pies" o czym jest ten film?

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

"Pitbull. Ostatni pies" premiera

Premierę Pitbulla przewidziano na 15.marca 2018, czyli już niebawem film Pasikowskiego trafi do kin. Tak wygląda pierwszy plakat filmu: