Piotr Żyła skomentował swoje głośne rozstanie z żoną Justyną, które ta ogłosiła w weekend na swoim Instagramie. Justyna Żyła napisała wówczas, że Piotr Żyła odszedł od niej i ich wspólnych dzieci do kochanki, o czym miał poinformować ją jeszcze przed Bożym Narodzeniem:

„Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać.”

Piotr Żyła komentuje rozstanie z żoną!

Po dwóch dniach medialnej burzy do wpisu swojej żony postanowił się odnieść sam Piotr Żyła. Sportowiec odpowiedział jej na Instagramie I Facebooku. Skoczek zaprzeczył, jakoby to właśnie inna kobieta była powodem rozpadu jego małżeństwa. Żyła poprosił też o uszanowanie prywatności swoich dzieci. Co dokładnie napisał? Przeczytajcie całe oświadczanie Piotra Żyły poniżej:

„No i tak w życiu jak sporcie - nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem.” - napisał na Instagramie i Facebooku Piotr Żyła.

Justyna Żyła odpowiada na wpis męża

Justyna Żyła nie czekała długo z reakcją na taki wpis Piotra Żyły i szybko odpowiedziała mężowi w jednym z komentarzy:

„Piotrek, to nie pisałeś ty - po pierwsze, a po drugie - sam wiesz jak to dobro dzieci u ciebie wygląda. Powodzenia.” - skomentowała zwięźle Justyna Żyła.

Myślcie, że po tak zaciekłej batalii w mediach społecznościowych Justyna i Piotr Żyłowie zdołają się jeszcze porozumieć? Czy ta wymiana wpisów jest ostatecznym dowodem na to, że ich małżeństwo na dobre legło już w gruzach…?