Piotr Woźniak-Starak nie żyje? Oficjalne oświadczenie

Niestety oficjalne oświadczenia zamieszczane m.in. na Twitterze przez wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego nie pozbawiają nas złudzeń, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje na skutek wypadku na motorówce. 

Piotr Wożniak-Starak - poszukiwania zakończono

Akcja poszukiwawcza trwała nieprzerwanie kilka dni. Obecnie wyłowione z wody ciało poddano identyfikacji. Zwłoki odnaleźli członkowie Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Piotr Woźniak-Starak - w sprawie odnalezienia ciała mężczyzny również KWP w Olsztynie zamieściło komunikat:

Piotr Woźniak-Starak na pewno zostanie w pamięci wielu z nas, jednak dziś pozostaje nam złożyć jedynie kondolencje całej rodzinie.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu

Agnieszka Woźniak-Starak przed sprawą zaginięcia męża udzielała wywiadu, w którym pięknie podsumowała czym według niej jest miłość:

Nie wierzę, że coś jest nam dane raz na zawsze i wiecznie będzie dobrze. Stworzenie dobrego związku wymaga wysiłku: trzeba o sobie pamiętać, dbać o siebie, wspierać się, umieć wybaczać, mieć wobec siebie tolerancję. Dzisiaj łatwo się zakochujemy, łatwo odkochujemy. Ale dzisiaj w ogóle wszystko jest takie łatwe, szybkie, obrazkowe, mało w tym treści. (...) Od nas zależy, ile miłość będzie trwała. My temu trwaniu nadajemy sens. Ile włożymy w to pracy, serca i dobrej woli.

Wszyscy liczyliśmy, że biznesmen odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety działania poszukiwawcze mężczyzny zostały zakończone.

Piotr Woźniak-Starak - Watchout Studio żegna producenta filmowego

Watchout Studio w oficjalnym pożegnaniu producenta filmowego wspomina o tym, że mężczyzna pozostawił trwały ślad w historii kinematografii, realizując takie filmy jak "Bogowie" i „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", które cieszyły się dużą popularnością w Polsce. Niebawem ujrzy światło dzienne produkcja, pt. "Ukryta prawda" z międzynarodową obsadą według wizji Piotra. Ponadto Watchout Studio dodaje w pożegnaniu, że Piotr " przygotowywał się do realizacji swoich artystycznych ambicji – wkrótce miał wystąpić po drugiej stronie kamery jako reżyser, w kolejnej produkcji Watchout Studio. Pozostanie w pamięci wszystkich jako prawdziwy filmowiec, nietuzinkowy człowiek o niezwykłej, wrażliwej, artystycznej osobowości – troskliwy, oddany twórca, przyjaciel i mąż. Jesteśmy dumni, że mogliśmy z Piotrem pracować. "

Warto w życiu walczyć i stawiać na swoim. Można robić niezwykłe rzeczy w trudnych i nie zawsze sprzyjających warunkach"- Piotr Woźniak-Starak po odebraniu nagrody filmowej