Pod koniec ciąży Meghan Markle właściwie nie schodziła ze świecznika. Gdy Archie Harrison przyszedł na świat internet oszalał, a o księżnej rozpisywały się wszystkie możliwe serwisy. Ekscytowano się nie tylko zdjęciami dziecka, ale także formą samej młodej mamy. Obok licznych wspierających, pełnych gratulacji tekstów pojawiły się też głosy krytyki związane z wyglądem Meghan (warto przypomnieć, że do oficjalnych zdjęć z maleństwem Markle pozowała zaledwie dwa dni po porodzie). Wielu internautów nie zostawiło na księżnej suchej nitki.

Meghan Markle skrytykowana za duży brzuch po porodzie: „Wygląda, jakby urodziła bliźnięta”

Dziś na oficjalnym Instagramie księcia i księżnej Sussex pojawiło się kolejne zdjęcie wzbudzające lawinę emocji: Meghan Markle pokazała, jak trzyma swojego synka. Ujęcie zostało opublikowane nie bez powodu: w maju Meghan Markle będzie świętować swój pierwszy Dzień Matki. Zdjęcie faktycznie jest rozczulające: to zbliżenie na dłonie matki, w których spoczywają maleńkie stópki jej nowo narodzonego dziecka. W opisie postu pojawiły równie wzruszające życzenia:

Pierwsze zdjęcie Meghan Markle z okazji Dnia Matki

„Oddajemy hołd wszystkim mamom: obecnym, przyszłym i tym, których nie ma już z nami. Pragniemy uczcić pamięć każdej z nich.”

To zdjęcie pod względem popularności śmiało mogłoby konkurować z poprzednim przedstawiającym dziecko: w ciągu niecałej doby pojawiło się pod nim prawie 2 miliony polubieni i prawie 25 tysięcy komentarzy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Meghan fantastycznie realizuje się w roli mamy. Jeszcze zanim zaszła w ciążę, na kryła się z planami powiększenia rodziny i chęcią jak najszybszej ich realizacji.

Jak wam się podoba pierwsze zdjęcie Meghan Markle z okazji Dnia Matki?