Jak wyglądały pierwsze tańce gwiazd show-biznesu? My już wiemy! Wy sprawdźcie koniecznie, do czego tańczyli Zosia Zborowska i Andrzej Wrona, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński, Joanna Opozda i Antek Królikowski, czy królewskie pary - Kate i William oraz Harry i Meghan.

Pierwsze tańce na ślubach gwiazd show-biznesu

Śluby, zwłaszcza te, o których piszą media i te, w których sami bierzemy udział, zawsze wzbudzają niemałe emocje. Interesują nas nie tylko stroje państwa młodych i zaproszeni goście, ale również to, jak świeżo upieczeni małżonkowie poradzą sobie na parkiecie. Niektórzy nie decydują się na pierwszy taniec (tak, jak nasza redaktor prowadząca), inni szlifują choreografię przez kilka miesięcy (jak Agnieszka Kaczorowska), a jeszcze inni stawiają na spontaniczny i niezwykle romantyczny taniec do ulubionej piosenki (jak nasza redakcyjna koleżanka Gosia, która do dziś wzrusza się, słysząc utwór Roy'a Orbisona "Oh My Love My Darling").

A jak to jest z gwiazdami?

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Pierwszy taniec Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej wywołał u zaproszonych gości wielkie emocje - był śmiech i wzruszenie. Zabawna choreografia świetnie współgrała z wybraną przez parę piosenką "Africa" zespołu Toto. Skąd o tym wiemy? Z instagramowych relacji zaproszonych gości! Pierwszy taniec Zosi i Andrzeja pokazały w social mediach m.in. Magdalena Cielecka i siostra aktorki, Hanna Zborowska-Neves.

Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

O tym, jaką piosenkę na swój pierwszy taniec wybrali Ola Kwaśniewska i Kuba Badach również dowiedzieliśmy się z Instagrama. A dokładnie z instagramowego Q&A. Sama Ola zdradziła, że był to utwór "The Nearness Of You" Jamesa TayloraAle śpiewał pan młody - zaznaczyła w odpowiedzi dziennikarka. Przy okazji możemy dostrzec również, że Ola tańczyła go w swojej drugiej kreacji - zwiewnej sukience z bogato zdobioną górą i sporym rozcięciem zaprojektowanej przez Sabrinę Pilewicz.  

Zobacz także:

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Ekspertka od ślubów, a zarazem tancerka nie mogła nie zatańczyć pierwszego tańca, a podobno niewiele brakowało, by tak się właśnie stało. Jak zdradziła w opublikowanym na YouTubie filmie Izabela Janachowska, mąż dopiero na tydzień przed ślubem zgodził się nauczyć kilku kroków. I wyszło pięknie (możecie się o tym przekonać dzięki zamieszczonym w sieci fragmentom)! Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zatańczyli zmysłową rumbę do piosenki "I Finally Found Someone" Barbry Streisand i Briana Adamsa.

Ślub Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są zawodowymi tancerzami, a więc ich pierwszy taniec musiał być absolutnie perfekcyjny i wyjątkowy. Para zatańczyła go do utworu Yirumy "River Flows in You". Nagranie, na którym możemy go podziwiać znajdziecie w serwisie YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@agakaczor)

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Harry Jefferson, makijażysta gwiazd i przyjaciel aktorki, a jednocześnie jeden z zaproszonych gości, nagrał pierwszy taniec Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Państwo młodzi zatańczyli do polskiej wersji znanego z "Króla Lwa" utwory "Can You Feel the Love Tonight" Eltona Johna, czyli "Miłość rośnie wokół nas"

Ślub Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Kilka tygodni po swoim bracie ślub wzięła Julia Królikowska. Nagranie z pierwszego tańca również przedostało się do sieci. Para Młoda - Julia Królikowska i Jakub Nowak zatańczyli go do... piosenki dla dzieci. Pochodziła z filmu "Muppety: Poza prawem". Jej tytuł to "Dam Ci wszystko, czego chcesz (nawet gnu)".

Ślub Karoliny Małysz i Kamila Czyża - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Córka Adama Małysza sama pochwaliła się swoim pierwszym tańcem. Z mężem Kamilem wybrali piosenkę "Something Just Like This" Coldplay i The Chainsmokers. Karolina Małysz i Kamil Czyż byli do tańca perfekcyjnie przygotowani - swoim gościom zaprezentowali wcześniej opracowaną choreografię.

Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Z książki "Finding Freedom", opisującej związek Meghan i Harry'ego, dowiedzieliśmy się, że para swój pierwszy taniec zatańczyła do piosenki "I'm In Love" oryginalnie wykonywanej przez Wilsona Picketta. Utwór powstał w 1968 roku, ale to późniejsze covery Bobby'ego Womacka i Arethy Franklin uczyniły go szlagierem. Którą wersję wybrali ex-royalsi? Tego nie wiadomo.

Ślub księcia Williama i księżnej Kate - do jakiej piosenki zatańczyli pierwszy taniec?

Ten fakt był ukrywany przed światem aż osiem lat! Światło dziennie ujrzał dzięki książce "Kate. Księżna Cambridge":

Młoda para zatańczyła swój pierwszy taniec do uroczej piosenki "Your Song" Eltona Johna, którą wykonała Ellie Goulding. Później, kiedy artystka zaczęła śpiewać swój przebój "Starry Eyed", na parkiet wyszli Karol i Camilla. Ellie występowała przez dwie godziny. Zakończyła hitem Beatlesów "She Loves You", co było sygnałem do rozpoczęcia dyskoteki. Rozbawieni goście podtrzymywali szampański humor wykwintnymi drinkami, a Harry szalał na parapetach i skakał w tłum, naśladując muzyków rockowych. Gdy rozległy się dźwięki "The one that I want" - przeboju z musicalu Grease - William i Kate nie mogli się powstrzymać i razem z tłumem gości wyszli na parkiet - czytamy w nieautoryzowanej biografii księżnej.