W drugą sobotę maja w CH Złote Tarasy w Warszawie Dorota Wellman i Marzena Rogalska przez cały dzień będą prowadzić wielką kobiecą imprezę, której uczestniczki będą miały okazję bezpłatnie poddać się fittingowi, czyli profesjonalnemu dobraniu właściwego rozmiaru i odpowiedniego modelu biustonosza, a także skorzystać z porad ekspertów, którzy opowiedzą o tym, jak dbać o biust oraz jak ważne - nie tylko dla urody i dobrego samopoczucia, lecz także dla zdrowia – jest noszenie właściwie dobranej i dopasowanej bielizny.
Każda z pań osobiście przekona się, że odpowiedni biustonosz zapewnia wygodę i piękne wymodelowanie biustu niezależnie od jego rozmiaru. W dziesięciu przestronnych, intymnych kabinach kobiety pod okiem ekspertów Chantelle – w tym gości z Francji udzielających takich porad na całym świecie – dobiorą swój idealny rozmiar i typ biustonosza oraz nauczą się, jak go właściwie założyć i dopasować.
Podczas imprezy eksperci miesięcznika „Claudia” (ortopeda, psycholog, dietetyk) i Vichy (dermatolog) opowiedzą o tym, jaki wpływ na psychikę i prawidłową postawę ma noszenie odpowiednio dobranego biustonosza, jak pielęgnować skórę biustu oraz jak się odżywiać, by na długo zachować formę i młodość. Będzie się także można dowiedzieć, jak dobrze dopasować bieliznę do stroju oraz jak i kiedy można ją wyeksponować.
Dodatkowo uczestniczki imprezy, które przyjdą z kuponem z majowego numeru miesięcznika „Claudia”, będą mogła kupić biustonosz Chantelle ze zniżką 50 zł.
Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy poprowadzą ambasadorki projektu – Dorota Wellman i Marzena Rogalska. Obie są głęboko przekonane o potrzebie działań edukacyjnych, które pokazują Polkom, jak ważna jest akceptacja samej siebie i to, by czuć się dobrze we własnej skórze. Aby zachęcić do przełamania bariery wstydu i wzięcia udziału w akcji, Dorota Wellman i Marzena Rogalska zgodziły się na pozowanie w bieliźnie do sesji zdjęciowej, którą można oglądać w majowym numerze miesięcznika „Claudia”.  Udział w imprezie potwierdziło też wiele innych znanych kobiet ze świata mody, kina i telewizji.
Wielki Dzień Dobierania Biustonoszy pod hasłem: „Piersi do Przodu” organizują Chantelle Paris, światowy ekspert w doborze bielizny, oraz miesięcznik „Claudia”. Tę dedykowaną kobietom akcję za szczególnie wartą wsparcia uznali jej partnerzy: Złote Tarasy i firma Vichy oraz media, które objęły nad nią patronat: Radio Złote Przeboje, portal Onet.pl i telewizja TVN Style.