Pierce Brosnan pokazał synów

Pierce Brosnan to irlandzki aktor, który zasłynął między innymi jako James Bond z filmów o agencie 007, a także słynnych: "Mamma Mia" czy "Autor widmo".

Aktor pomimo wielkiej popularności starał się chronić swoją prywatność i rzadko pozował na ściankach ze swoją rodziną. 

Ostatnio Pierce Brosnan pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie swoich synów. Zainteresowanie fotoreporterów było ogromne, a zdjęcia aktora z dorosłymi synami obiegły media.

Pierce Brosnan z synami na czerwonym dywanie

Pierce Brosnan wybrał się ze swoimi synami na przyjęcie Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Aktor dumnie pozował do zdjęć ze swoimi synami: 22-letnim Dylanem i 19-letnim Parysem. Widać, że synowie czują się świetnie na czerwonym dywanie, a Pierce Brosnan jest dumnym tatą.

Zdjęcia Pierce Brosnana robią furorę w Internecie, a fani aktora są zachwyceni. W komentarzach nie cichną słowa zachwytu, zwłaszcza, że młodzi panowie są bardzo przystojni i na czerwonym dywanie w towarzystwie aktora prezentowali się wspaniale. Zresztą zobaczcie w naszej galerii.

Pierce Brosnan i Keely Shay Smith: dobrana para

Pierce Brosnan i Keely Shay Smith poznali się w 1994 roku i od tamtej pory para jest nierozłączna. Wcześniej aktor przez jedenaście lat był związany z Cassandrą Harris, która w 1991 roku zmarła na raka jajnika. Para doczekała się syna. Po śmierci Cassandry, aktor zaadoptował dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

Pierce Brosnan i Keely Shay Smith mają dwóch synów, Dylana Thomasa i Parisa Becketta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So proud of our sons Dylan and Paris to be the ambassadors for the Golden Globes 2020

Post udostępniony przez Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) Lis 15, 2019 o 10:08 PST