Dzięki składnikom zawartym w maśle do ciała z Taberna Saponaria , skóra jest odżywiona, zregenerowana i wygładzona.
Zawierają one także naturalny olej z pestek winogron i naturalną witaminę E, które nawilżają, działają ochronnie i łagodząco. Odpowiednio dobrane składniki zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry, ponadto każdy z produktów został wzbogacony o dodatkowe substancje nadające wyjątkowy i niepowtarzalny zapach.

Masło do ciała Lawenda otula ciało zapachem świeżych kwiatów lawendy, które już w starożytności były ulubionym dodatkiem do kąpieli, traktowane przez Greków i Rzymian, jako szczególnie interesujący surowiec leczniczy i  regenerujący dla skóry. 

Masło do ciała Ylang-ylang pobudza zapachem egzotycznego kwiatu ylang-ylang pochodzącego z Azji południowo-wschodniej. Piękne i wonne kwiaty ylang-ylang są niezwykle cenione, ich czarujący, słodkawy i zmysłowy zapach przywołuje odległe egzotyczne miejsca, poprawia samopoczucie i dodatkowo pielęgnuje skórę całego ciała.

Masło do ciała Drzewo Herbaciane orzeźwia mocą zapachu drzewa herbacianego występującego w Australii. Dobroczynne działanie liści drzewa herbacianego było znane już Aborygenom, którzy odkryli wyjątkowe właściwości pielęgnujące skórę, a także poprawiające jej koloryt.