Odmiana rumianku Matricaria recutita L. Jest uprawiana w Egipcie i została wyselekcjonowana przez laboratoria Klorane już 40 lat temu z uwagi na wysoką zawartość naturalnych barwników, które osiadają na łuskach włosa, nie wnikając do jego wnętrza. Rumianek ten rozjaśnia włosy blond, a jasnobrązowym włosom dodaje piękne, naturalne refleksy. Opracowana na podstawie wiedzy Klorane nowa seria z rumiankiem, w skład której wchodzi szampon, odżywka rozjaśniająca i płukanka wzmacniająca połysk, to kosmetyki do pielęgnacji wszystkich włosów blond: naturalnych, rozjaśnianych i z pasemkami. Rumianek pospolity odmiany Matricaria recutita L. ma również właściwości zmiękczające i nadaje włosom połysk, nie zmieniając w żaden sposób struktury włosa. Dlatego może być stosowany przez całą rodzinę, również przez dzieci.


KLORANE Szampon na bazie wyciągu z rumianku
do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 200ml - ok. 27zł
Włosy blond do jasnobrązowych
Szampon z wyciągiem z rumianku Matricaria recutita L. został opracowany specjalnie dla włosów blond: naturalnych, rozjaśnianych lub z pasemkami. Złoty płyn o gęstej konsystencji delikatnie myje włosy, nadaje im połysk i pozostawia delikatny zapach. Włosy stają się miękkie i łatwe do układania. Pięknie błyszczą, a blond pasemka są rozjaśnione.

KLORANE Rozjaśniający balsam na bazie wyciągu z rumianku
do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 150ml - ok. 35zł

Suche i zniszczone włosy blond
Odżywka Klorane z wyciągiem z rumianku Matricaria recutita L. jest idealna do suchych i zniszczonych włosów blond. Wydobywa kolor jasnych pasemek, odżywia i odbudowuje włosy oraz ułatwia ich rozczesywanie bez obciążania włosów. Kremowa, perłowa formuła ma delikatny zapach i zawiera mnóstwo składników regenerujących, które głęboko odbudowują strukturę włosów i nadają im miękkość. Włosy są zregenerowane, miękkie i miłe w dotyku, a także świetliste i błyszczące.

KLORANE Rozjaśniająca i nadająca połysk płukanka na bazie wyciągu z rumianku
do włosów blond naturalnych, farbowanych lub rozjaśnionych 200ml - ok. 40zł
Włosy blond pozbawione blasku
Ocet wzmacniający połysk Klorane to produkt oparty na tradycyjnej recepturze. Zawiera wyciąg z rumianku Matricaria recutita L., który nadaje włosom blask i połysk. Można go rozcieńczyć lub stosować bezpośrednio na włosy. Zamyka łuski włosa, usuwa osady wapienne i przywraca włosom niezrównany połysk i blask. Efekty: włosy blond łatwo się rozczesują, są miękkie w dotyku, pięknie błyszczą i zdrowo wyglądają.