Amal i George Clooney

Choć to George Clooney otrzymał nagrodę amerykańskiego Instytutu Filmowego za całokształt twórczości, to gwiazdą tego wieczoru była jego żona, Amal Clooney. Kiedy aktor odbierał nagrodę AFI za swoją aktorską karierę, zabrała głos jego żona Amal Clooney. Amal dała piękne przemówienie, w którym opowiedziała o tym jak niezwykłą osobą jest jej mąż. George Clooney, słuchając żony, miał łzy w oczach!

Amal Clooney: piękny gest

Małżeństwo Amal i George Clooney uważane jest za spokojne i udane (jedyną pożywką dla mediów są przepiękne kreacje Amal, w których występuje na czerwonym dywanie). Taki sam obraz ich związku wyłaniał się z przemówienia Amal. Piękna prawniczka tak mówiła o swoim mężu, George Clooney:

George to niezwykły gentlemen i najcieplejsza osoba, jaką znam. Gdy się do mnie uśmiecha - moje kolana miękną (niezmiennie, od kiedy się poznaliśmy!). Kochanie, to, co przy Tobie znalazłam, to najpiękniejszy rodzaj miłości, uczucie, którego szukałam przez całe życie. Moim największym szczęściem jest widok Ciebie z naszymi dziećmi, Ellą i Aleksandrem. Wypełniasz nasz dom śmiechem i radością, a co najlepsze - nasze dzieci jeszcze nie wiedzą jak utalentowany jest ich tata! Jestem z Ciebie bardzo dumna, kochanie. Gratulację. - powiedziała podczas przemówienia Amal Clooney.

Gdy George słuchał swojej żony, do oczu napłynęły mu łzy. Cały wieczór nie krył też wzruszenia zarówno otrzymaniem nagrody, jak i słowami swojej pięknej żony.  Do tego, Amal Clooney jak zwykle wyglądała zjawiskowo.Para zachwycała na czerwonym dywanie. Lubicie ich?