ODEJMIJ SOBIE LAT

Pięknie wymodelowane i podkreślone cieniami brwi mają tę właściwość, że dzięki nim oczy wydają się większe i dużo "lżejsze", a twarz może wyglądać nawet o kilka lat młodziej. Wypróbuj genialny zestaw do modelowania brwi z pęsetką, grzebykiem i cieniami Le Sourcil de Chanel, Chanel, 244 zł.

DODAJ TWARZY ŚWIEŻOŚCI

Jeśli jesteś niewyspana lub po prostu cały dzień siedziałaś w biurze przed ekranem monitora i twoja skóra wygląda na zmęczoną, muśnij policzki, łuki brwiowe i podbródek odrobiną różu. Ten kosmetyk w sekundę rozświetli oraz odświeży twoją cerę. Sięgnij po Blushing Blush Powder Blush w kolorze Sunset Glow, Clinique, 110 zł.

ZRÓB MINILIFTING

Nie, nie namawiamy cię wcale do operacji plastycznej. Efekt takiego miniliftingu osiągniesz, zakładając szeroką elastyczną opaskę, taką jak na pokazie Calvina Kleina. Dzięki niej skóra na twarzy stanie się od razu bardziej napięta. 

UKRYJ ZMĘCZENIE

Najszybszy efekt daje lekki, a jednocześnie dobrze kryjący korektor, który zatuszuje sińce pod oczami, a także wszelkie niedoskonałości cery. Polecamy Corrective Concealers, który ma dwa kolory i transparenty puder utrwalający, by efekt krycia utrzymywał się przez cały dzień, Shiseido, 134 zł.

ROZŚWIETL SKÓRĘ

Wiosenne porządki zacznij od intensywnego zabiegu złuszczającego, który rozświetli cerę i spłyci zmarszczki. Spektakularny efekt zobaczysz już po pierwszym zabiegu, a musisz wykonać 3 zabiegi w ciągu 3 tygodni. Polecamy Trójfazowy intensywny zabieg z mikrodermabrazją Rejuvenation, Lirene, 37 zł.