Kasia Poniatowska-Miłek i Darek Miłek – w zawodzie fryzjera są od ponad 20 lat. Obydwoje posiadają tytuł mistrza fryzjerstwa, który jest najwyższym tytułem fryzjerskim w Polsce. Jako międzynarodowi trenerzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prowadzili warsztaty dla takich marek jak Wella, czy LAKME Cosmetics. Są również wykładowcami prestiżowej amerykańskiej szkoły fryzjerskiej Pivot Point. Obydwoje ukończyli szkolenia w prestiżowych międzynarodowych akademiach takich jak Eric Stipa (Francja), Pivot Point (USA), HOB (Wielka Brytania) czy Vidal Sassoon (Wielka Brytania).

Salon MilekDesign - Hoża 40
Wyjątkowe miejsce w Warszawie, które swoim wystrojem nawiązuje do charakteru tej niezwykłej ulicy. Salon to połączenie stylu art deco, klimatu retro oraz nowoczesnego hair designu. Meble, lustra oraz kolorystyka wnętrza sprawiają, że jest to jedyne takie miejsce w Warszawie. Wypoczywając od codziennych obowiązków możemy bez obaw oddać nasze głowy w ręce najlepiej wyszkolonych stylistów. Salonem opiekuje się Katarzyna Poniatowska-Miłek.

Salon MilekDesign - Plac Dąbrowskiego 7
Pierwszy salon MilekDesign mieści się od kilku lat w Warszawie na Pl. Dąbrowskiego 7. To tutaj powstało wiele niesamowitych metamorfoz, dzięki którym salon posiada duże grono stałych klientek. Doskonale wybrani styliści od wielu lat związani z salonem sprawiają, że jest to idealne miejsce dla każdego, kto chciałby oddać swoje włosy w ręce profesjonalisty. Salon prowadzi Dariusz Miłek.

Więcej informacji o salonach fryzjerskich znajdziesz TUTAJ