Lidia Kalita zaprojektowała pierwszą kolekcję ślubną! Znalazło się w niej 14 modeli sukienek ślubnych o różnej długości i fakturze. To kolekcja zarówno dla panny młodej, która marzy o klasycznej sukni i bajkowym ślubie, jak i dla tej, która również w tym dniu pragnie podkreślić swój indywidualizm. Znalazły się więc tutaj minimalistyczne suknie ślubne, z koronką tylko na górze sukni, wiktoriańskie sukienki do kolan w stylu poprzedniej kolekcji Lidii Kality dedykowanej Alicji z Krainy Czarów, klasyczne tiulowe kreacje ślubne z długim trenem i model w modnym stylu boho.         

W kolekcji sukni ślubnych Lidii Kality można znaleźć rozmaite fasony m.in. suknie w klasyczną literę A, linię syreny czy suknie ślubne modułowe. Wśród dekoltów króluje głęboki szpic, przesłonięty mgiełkową siatką z wyrazistymi aplikacji z koronki lub kamieni Swarovskiego.

Przyszłe panny młode wciąż szukające idealnej sukni ślubnej powinny się zajrzeć do naszej galerii!  Mamy też zakulisowy filmik Lidia Kalita prosto z plany kampanii sukni ślubnych, pięknie!

Przeczytaj również ile należy dać do "koperty" dla państwa młodych.