Jestem pracującą studentką, a zatem przywiązuję dużą uwagę zarówno do wyglądu jak i dobrego samopoczucia. Poza uczelnią i pracą zawsze mam dużo zajęć. Chodzę na fitness, lubię pływać a przede wszystkim – dużo jeżdżę na rowerze. Trudno sobie wyobrazić jazdę na rowerze w kasku i okularach. Od kilku lat nosiłam głównie soczewki, bo wydawały mi się rozsądnym kompromisem. Niestety, moje oczy były po nich bardzo podrażnione, zwłaszcza że pływając w basenie często się przesuwały lub po prostu je gubiłam. Z kolei po 10 godzinach przy komputerze czułam nie tylko piasek w oczach, ale często także bolała mnie głowa. Poza tym, codzienny rytuał nakładania i zdejmowania szkieł nie należał do przyjemności. Oczywiście, jak wielu moim znajomym zdarzało mi się zapomnieć o wyjęciu soczewek przed snem, czego skutkiem były podrażnienia a nawet infekcje. Kiedy dowiedziałam się o Lentivu, miałam tyle samo nadziei co obaw o tego typu zabiegi. Wydawało mi się, że moje oczy mogą być zbyt delikatne. Ponadto, przeczytałam kilka historii mrożących krew w żyłach na forach internetowych. Przekonała mnie koleżanka z uczelni, która rok wcześniej miała zabieg korekcji wzroku. Wtedy powróciłam do tematu i znalazłam mikrosoczewkową korekcję wzroku, która ma minimalny wpływ na codzienne aktywności. Co najważniejsze – podczas krótkiego zabiegu zupełnie nie czułam bólu, a następnego dnia poszłam normalnie do pracy. Nie musiałam rezygnować ze spotkań z przyjaciółmi i fitnessu. Zgodnie ze wskazaniami lekarza, na basen wróciłam już po tygodniu. Oczywiście bez soczewek. Co więcej, teraz dokładnie widzę jak wiele mogę jeszcze zmienić. Obecnie stopniowo wymieniam garderobę, kupiłam kilka par dużych kolczyków i nie muszę martwić się czy coś pasuje do okularów.

Zabieg Lentivu okazał się dla mnie czymś więcej niż korekcją wzroku. To także wyjątkowa metamorfoza w wyglądzie, możliwość realizacji marzeń oraz przede wszystkim, odzyskanie pewności siebie. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dopiero teraz zobaczyłam na własne oczy jak wiele mogę zrobić!

UWAGA KONKURS

Drogie czytelniczki!

Prześlijcie nam swoje zdjęcia, które pokazują, jak okulary przeszkadzają Wam w codziennym życiu.

Zdjęcia wysyłajcie na lentivu@burdamedia.plz dopiskiem Claudia.

Nagroda:

Dla autorki najciekawszego zdjęcia – wizyta kwalifikacyjna do zabiegu Lentivu®, mikrosoczewkowej korekcji wzroku w wybranej kliniceOptegra.

REGULAMIN KONKURSU znajdziecieTUTAJ

Przekonaj się na własne oczy, jak błyskawicznie, bezpiecznie i bez bólu możesz pozbyć się okularów.

Zobacz więcej naOPTEGRA