MATERIAŁ PARTNERA

1. Laserowa korekcja jest tańsza niż okulary i soczewki

Tak, jeśli porównasz wydatki długofalowe. Przy założeniu, że okulary zmieniasz raz na trzy lata, w ciągu 10 lat możesz na nie wydać od 4500 zł aż do nawet 11 000 zł. Przy soczewkach też rachunek wychodzi na plus.

Kupując soczewki jednodniowe lub dwutygodniowe, przez dziesięć lat wydasz na nie od 12 000 zł do aż 20 000 zł! Na tym tle korekcja wzroku metodą Lentivu to wydatek 3699 zł za operację jednego oka.

Zabieg poprzedzony wizytą kwalifikacyjną – koszt 250 zł, a za dwie obowiązkowe wizyty kontrolne po zabiegu łącznie zapłacisz 50 zł. Jednak jest to płatność jednorazowa, suma kosztów zamyka się w kwocie 7 698  zł. Po zabiegu nie musisz już nosić okularów, bo laserowa korekcja na trwałe poprawia wzrok.

Chcesz sprawdzić czy laserowa korekcja wzroku jest dla Ciebie? Mamy dla Ciebie bezpłatne wizyty konsultacyjne. Zapisz się >>>

2. Prawie każdy może się jej poddać

Przed planowanym zabiegiem konieczne jest spotkanie z lekarzem i szczegółowe badanie. To ważne, bo w ten sposób można ustalić, czy laserowa korekcja wzroku jest wskazana w twoim przypadku. Badania też pomagają zminimalizować ewentualne powikłania po zabiegu.

Jeśli z powodów medycznych nie przejdziesz kwalifikacji, za badania wstępne nie zapłacisz ani złotówki. Zabieg laserowej korekcji wzroku można przeprowadzać u osób po 21. roku życia, bo wtedy wada jest już ustabilizowana. Nie powinny mu się poddawać osoby po 55. roku życia, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią. 

3. To zabieg bardzo bezpieczny

Laserowe korekcje wad wzroku są dziś obarczone bardzo niskim ryzykiem powikłań. Obecna technologia jest minimalnie inwazyjna i bardzo bezpieczna. A co ciekawe – ryzyko to jest nawet 30-krotnie niższe od tego związanego z codziennym stosowaniem soczewek kontaktowych!

Jeśli zdecydujesz się na zabieg laserowej korekcji wzroku i wybierzesz renomowaną klinikę z doświadczonymi specjalistami, masz gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu.

4. Laserowa korekcja trwa chwilę i daje spektakularne efekty

Samo skorygowanie krótkowzroczności trwa 24 sekundy, a czas pobytu na sali zabiegowej to kwestia kilkunastu minut. Po laserowej korekcji ostrość wzroku poprawia się natychmiast i zostaje już na zawsze.

Rehabilitacja po zabiegu to też błyskawiczna sprawa: po dwóch godzinach można wrócić do domu, po sześciu robić makijaż, a następnego dnia spokojnie wrócić do pracy i zwyczajnej aktywności. 

5. Te zabiegi kochają gwiazdy!

Laserowej korekcji wzroku poddała się Joanna Opozda, aktorka znana z serialu “Pierwsza miłość”. Miała krótkowzroczność i astygmatyzm. Bez okularów lub soczewek nie rozpoznawała ludzi na ulicy, co było dosyć kłopotliwe. Dodatkowo soczewki bardzo wysuszały jej oczy. Okulary natomiast były niewygodne i nie pasowały do każdego stroju. Gdy zdecydowała się na laserową korekcję wzroku, wreszcie mogła wyraźnie obejrzeć świat.

Z kolei Małgorzata Pieczyńska, znana z “Barw szczęścia”, miała wadę wzroku +2,5. Okulary do czytania stały się jej nieodłącznym, a zarazem znienawidzonym rekwizytem. Nie mogła ich zapomnieć, bo bez nich nie napisałaby sms-a, przeczytała menu w restauracji czy etykiety w sklepie. Okulary przeszkadzały w pracy, bo rzadko uzbraja się "postać" w szkła, które zasłaniają pół twarzy i oczy. A one są najważniejsze dla aktora! Dlatego Małgorzata Pieczyńska zdecydowala się na laserową korekcję wzroku, która w kilka minut uwolniła ją od wady wzroku i okularów.

Dzięki laserowej korekcji wzroku z okularami rozstał się także Marcin Łopucki, instruktor fitness, Mistrz Polski i Europy w tej dziedzinie. Na co dzień aktywny, coraz bardziej dostrzegał minusy uprawiania sportu z wadą wzroku. Laserowa korekcja wzroku była dla niego strzałem w dziesiątkę.

Podobnie korzystne efekty laserowej korekcji wzroku zauważył Paweł Pawlikowski, reżyser, laureat Oscara za film “Ida”. Dzięki rezygnacji z okularów może jeszcze intensywniej oddawać się pracy i aktywnym przyjemnościom.