Mężczyźni o tych imionach są zapatrzeni w siebie

Alex

Alex ceni sobie wygląd i lubi dobrze wyglądać. Dlatego regularnie umawia się do kosmetyczki i fryzjera. Gdy tylko zauważy pierwszy siwy włos, do pakietu zabiegów doda także farbowanie włosów. Będzie przed tobą ukrywał wydatki, bo nie są to małe kwoty.

Dawid

Dawid dba o swoje ciało. Treningi, zdrowie odżywianie i tatuaże to jego pasja. Na swoje przyjemności potrafi wydać niemałą sumkę i nie przejmuje się, że brakuje wam do pierwszego. Potrafi się zadłużyć po to, by dobrze wyglądać.

Hubert

Hubert kocha szybką jazdę i motory. Na swoje motoryzacyjne gadżety wydaje pół pensji. To jeszcze nic. Najgorsze jest to, że przez swoje hobby nie ma czasu ani dla ciebie, ani dla dzieci. Ten facet nie nadaje się do związków.

Kasjan

Kasjan to typowi leń i myśli, że cały świat kręci się wokół jego osoby. Oczekuje, że będziesz do zabawiać, sprzątać, gotować i pocieszać. Idealnie, jeśli także będziesz go utrzymywać. Potrafi manipulować. Wpędzi cię w poczucie winy, że nie płacisz za niego rachunków.

Roman

Roman to typowy bumelant. Najchętniej spędza czas z kolegami na ploteczkach. Zrobi wszystko, żeby się nie narobić.  No, chyba że chodzi o zakupy.  Na ubrania może wydać całkiem sporą sumkę. Szczególnie jeśli ty za nie zapłacisz.

Samuel

Samuel szuka partnerki, która będzie mu uległa i skupi całą swoją uwagę na nim. W skrajnych przypadkach będzie oczekiwał, że jego partnerka zrezygnuje ze swoich pasji, przyjaciół i pracy, aby mogła zajmować się tylko i wyłącznie nim.

Walenty

Walenty widzi tylko czubek swojego nosa, a do tego jest maminsynkiem. Niestety, jego zdaniem żadna kobieta nie będzie w stanie dorównać jego mamusi. Będzie ci robił wyrzuty, że nie tak gotujesz i nie dasz o niego tak jak mama. Szkoda twojego czasu na ten związek.

Zobacz także:

Czy tylko mężczyźni o tych imionach przejawiają skłonności narcystyczne? Nie. To jest tylko przykład zachowań, na które powinnaś zwrócić uwagę.

Koniecznie przeczytaj, a nie pożałujesz: 

Co zrobić, jeśli facet jest zakochany w sobie?

Związek z narcyzem bywa trudny, a czasem nawet toksyczny. Dzieje się tak, ponieważ twój partner jest zakochany w sobie i całe wasze życie jest skupione na zaspokajaniu jego potrzeb. Natomiast w związkach opartych o zdrowe relacje, potrzeby każdej osoby są ważne. Dlatego, jeśli wplątałaś się w taką toksyczną relację, powinnaś:

  • postawić granice i jasno komunikować swoje potrzeby;
  • zastanowić się co skłoniło cię do związania się z takim typem osobowości. To pozwoli ci uniknąć w przyszłości związków z narcyzem;
  • jeśli twój partner nie widzi problemu w swoim zachowaniu i nie przyjmuje do wiadomości, że cię rani, powinnaś zastanowić się nad zakończeniem łączącej was relacji.

Wierzysz w tego typu przesądy? A może stosujesz je w swoim życiu? Koniecznie daj mi znać w komentarzu na Facebooku.