Philips Lumea to urządznie do depilacji światłem, z którego bezpiecznie możesz korzystać w domu. Domowa alternatywa dla standardowych sposobów depilacji, której efekt utrzymuje się zdecydowanie dłużej, a regularne powtarzanie zabiegów sprawia, że włoski przestają się pojawiać. Wystarczy 12 zabiegów, by skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy*. Jak to działa?

Urządzenie Philips Lumea wysyła impuls świetlny, który oddziałuje na cebulki włosów i sprawia, że włoski zaczynają naturalnie wypadać. Regularne powtarzanie zabiegów sprawia, że wszystkie nowo rosnące włoski poddawane są działaniu światła, dzięki czemu naturalnie znikają, a skóra przez cały czas jest jedwabiście gładka. 

Lumea sprawdza się przy depilacji wszystkich obszarów ciała, załączone do niej wymienne końcówki przystosowują urządzenie do depilacji delikatnych partii ciała, takich jak pachy lub okolice bikini lub do precyzyjnej depilacji małych powierzchni np. twarzy. Czy taka depilacja jest bezpieczna?

Tak, urządzenie posiada czujnik SmartSkin, który dostosowuje impuls świetlny do parametrów skóry, dzięki czemu nie grożą nam podrażnienia po depilacji. Dodatkowo, specjalnie stworzona aplikacja mobilna pozwala stworzyć indywidualny kalendarz zabiegów depilacyjnych specjalnie dla nas. 

Wszystkie te funkcje wypróbowały testerki, które przez 5 miesięcy stosowały urządzenie Philips Lumea Prestige. Zapytałyśmy je o opinie po pierwszych kilku zabiegach oraz po okresie 5 miesięcy testowania. Zobaczcie, co odpowiedziały. 

Jakie są opinie Testerek o Philips Lumea Prestige po testowaniu urządzenia przez 6 tygodni?

Magdalena napisała „Lumea uratowała mi wakacje. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem podrażnień i wrastających włosków po goleniu. Dzięki urządzeniu moje pachy i nogi są gładkie, ale nie poranione jak po goleniu zwykłą maszynką. Sam proces depilacji nóg bardzo przyjemny i nie podrażnia skóry.”

Z pierwszych efektów zadowolona była też Beata „Jeżeli chodzi o ręce i pachy - wystarczyły 2-3 użycia i włoski praktycznie przestały odrastać, a na łydkach i okolicach bikini owłosienie zmniejszyło się o 70 %. Pewnie jeszcze 2-3 depilacje i też wyeliminuję te włoski.”

Natalia po pierwszych zabiegach była zaciekawiona dalszymi efektami "Po przeprowadzonych zabiegach mogę stwierdzić, że włosków jest z pewnością mniej. I jeżeli taka tendencja będzie się utrzymywać to efekty z pewnością będą zauważalne gołym okiem.".

Urządzenie przypadło do gustu testerkom, które nie musiała już pamiętać o regularnej depilacji, wszystko dzięki urządzeniu Philips Lumea, które pozwala zapomnieć o depilacji na długi czas. 

Czy ich opinie zmieniły się po 5 miesiącach regularnego stosowania Philips Lumea Prestige?

Zdecydowanie tak! Po 5 miesiącach stosowania uczestniczki są jednomyślne, urządzenie z czasem staje się jeszcze lepsze i skuteczniejsze. Wszystkie potwierdzają, że ich ciało stało się gładsze oraz włosków jest zdecydowanie mniej. 

Po 5 miesiącach Magda stwierdziła "Dzięki Lumei moje nogi są gładkie i bez ran. Brzydkie ślady po wrastających włoskach zniknęły z czasem i teraz nie wstydziłam się chodzić z odsłoniętymi nogami. Lumea na prawdę odmieniła moje życie."

Natalia uzyskała wynik na, który liczyła po 6 tygodniach: "Po tym okresie używania tego urządzenia widzę gołym okiem, że tego owłosienia jest po prostu mniej. Jeżeli miałabym określić to procentowo, to wskazałabym na wartość 85%."

Beata oceniła urządzenie pod kątem oszczędności czasu i pieniędzy: "Swoją skutecznością, komfortem użycia i częstotliwością bije wszystkie znane mi metody depilacji na głowę. Są oczywiście profesjonalne zabiegi w zakładach kosmetycznych, ale jest to nieporównywalnie droższa opcja w dodatku nie dająca gwarancji sukcesu.". 

Chciałabyś wiedzieć więcej na temat urządzenia? Więcej opinii o Philips Lumea Prestige znajdziesz na kobieta.pl lub na stronie philips.pl.

 

KUP URZĄDZENIE PHILIPS LUMEA

PHILIPS
LUMEA

KUP PRODUKT

Zobacz, jak testerki odpowiedziały na inne pytania:

Zobacz, jak testerki oceniły Philips Lumea Prestige BRI956/00