Jurek Owsiak po raz kolejny zaskakuje

Jurek Owsiak nie przestaje zdumiewać swoją kreatywnością. Z każdym rokiem aktywista wprowadza nową formę zbierania pieniędzy i nie boi się niekonwencjonalnych wyzwań. Właśnie dotarła do nas wieść, że w Sephora dostępna będzie jego seria perfum, których nazwy to: "Love", "Music"," Peace". Są one nawiązaniem do festiwalu "Pol’and’Rock", wcześniej znanego jako "Woodstock". Zyski ze sprzedaży perfum będą szły bezpośrednio do WOŚP.

Stworzony z miłości do muzyki, przyjaźni, wolności Wypełniony letnim rytmem rock'and'rolla, słońcem, radością i spotkaniami z przyjaciółmi. Ciepły, kolorowy, spokojny, radosny.

Zapach MUSIC jest trwały jak przyjaźń, beztroski jak młodość, kojący jak muzyka. Premierowy zapach MUSIC jest pierwszym z linii MUSIC, PEACE, LOVE.

 

Music – co wiemy o perfumach Jurka Owsiaka?

Jurek Owsiak stworzył perfumy we współpracy z Michałem Missala, którego rodzina od kilkudziesięciu lat prowadzi perfumerię. "Music" kosztować ma 290 zł i na zapach składać się będą: grejpfrut, pieprz, gałka muszkatołowa, róża, heliotrop, wetiwer, oud (żywica z drzewa arganowego) i drzewo sandałowe. Dostępne będą tylko w pojemności 50ml. Perfumy reklamowane są jako unisex, czyli skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.  

Jurek Owsiak o perfumach

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikowała w swoich mediach społecznościowych filmik promujący nowe dzieło Jurka Owsiaka.  W materiale usłyszymy, z czego składa się zapach i jakie inspiracje przyświecały twórcom.  Komentarze pod postem były podzielone; z jednej strony zarzucano, że cena jest zbyt wysoka, z drugiej wychwalano kompozycję i oryginalność pomysłu.