To nie są perfumy dla tradycjonalistów, to perfumy dla tych którzy uwielbiają nowości i zaskakujący design. Dlatego marka Comme des Garçons nie spoczywa na laurach i stale pracuje nad nowymi posmysłami zapachów. Proces powstawania ich dzieł przeważnie zaczyna się od ciekawego pomysłu, dlatego współpracują z najlepszymi twórcami i bardzo długo przygotowują się do premiery nowego zapachu marki. Trzeba pamiętać, że odbiorca comme des garçons, jest bardzo wymagający!

Przypomnijcie sobie Odeur 53, w którym znajdują się prawdziwe i wymyślone nuty, takie jak świeżość tlenu, płonąca skała, pranie schnące na wietrze, wydmy piaskowe, świeże powietrze z wysokich gór i lakier do paznokci . To właśnie niepowtarzalny styl, charakterystyczny jesdynie dla comme des garçons.

NOWY POMYSŁ NA PERFUMY?

Najnowszym dodatkiem do ich imponującego katalogu jest zapach nazwany Concrete (Beton). Butelka jest wykonana z prawdziwego betonu, inspirowanego ulicami Nowego Jorku. Ale wnętrze nie pachnie jak beton, spokojnie! Nutę głowy stanowi drzewo sandałowe, zapach jest bardzo intrygujący i wbrew pozorom delikatny. Christian Astuguevieille, dyrektor kreatywny perfum Comme des Garçons, wyjaśnił, że celem było „zadziwienie bardzo twardą butelką z betonu z delikatniejszym zapachem w środku".

Perfumy trafią do sprzedaży we wrześniu 2017 roku!