Na początek, w celu odtoksycznienia i zrelaksowania proponujemy seans w bajecznym Wellnessie i zabieg BoraBora. Rytuał zaczynamy od mocnego peeligu solą morską.Potem sauna na podczerwień- odtoksycznia organizm i wspomaga wyszczuplanie. Kolejno bąbelkowa kąpiel z biczami wodnymi i niepowtarzalny masaż Bora Bora z olejkiem kokosowym, kwiatami Tiary, ekstraktem z owoców Noni, z pudrem z pereł oraz tysiącletnią wodą z głębin oceanu. Oprócz zbawiennego wpływu na skórę, masaż przywracił harmonię ciała i równowagę ducha. Rozluźnia, daje poczucie całkowitej regeneracji i przypływu sił witalnych, nawilża, wygładza, zmiękcza i przywraca skórze elastyczność.
Po chwilach relaxu czas, aby zająć się cellulitem
. Skuteczny w tym działaniu LipoShock wykorzystuje akustyczną falę dźwiękową do rozbijania, ciężkiej do usunięcia innymi metodami, zwłókniałej, zastałej tkanki tłuszczowej i cellulit II, III i IV stopnia. W trakcie zabiegu odczuwany jest silny bodziec uderzeniowy. Kuracja wymaga 6-8 powtórzeń. Bezpośrednio po zabiegu Lipo Schock stosuje się Body Mix i masaż drenujący. Jest to ważne dla efektu odchudzania. Zabieg wykonuje się max. co 3-4 dni.
W celu wyrzeźbienia ciała pomocne będzie urządzenie ThermaLipo.
Zabieg wykorzystuje fale radiowe i podgrzewa tkankę do temperatury około 45°C. W tej temperaturze następuje rozkład tłuszczu i stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny- białek, które wpływają na napięcie skóry.
Można również poprawić kondycję skóry, spłycić i sprawić mniej widocznymi rozstępy przy pomocy lasera frakcyjnego.
Światło lasera wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Fraxel® nie naświetli jednorodnie powierzchni skóry, ale „podziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych „igieł”. Impulsy te wnikają w skórę w odpowiedniej odległości, aby z jednej strony nie kumulować efektu grzania a z drugiej skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji. Ich gęstość jest precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Laser Fraxel® wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem ( do 2mm), tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra potrzebuje niewiele czasu, aby się zregenerować.

Konsultacje przeprowadza lekarz i wyznacza kompleksowy program działania: dietę, zabiegi tj. LipoShock, Body Mix, ThermaLipo, laser Fraxel® oraz mezoterapię i specjalne suplementy.