Odpowiedź jest prosta – wizyta u dobrego fryzjera. W Salonie Perfect You, sprawdzisz, co jest modne w tym sezonie, ale co ważniejsze fryzjerzy - styliści pomogą ci wybrać odpowiednią fryzurę i kolor pasujący do twojej karnacji. Dodatkowo też doradzą, w jaki sposób powinnaś dbać o kondycję włosów w domu, wcześniej poddając je odpowiedniej pielęgnacji w salonie przy użyciu sauny i specjalnie dobranych produktów. Wyjdziesz z Perfect You z nową fryzurą i … z nowo poznanymi przyjaciółmi, którzy wzięli na siebie odpowiedzialność za kondycję twoich włosów – z produktami CHANTAL.

To właśnie produktów tej firmy, a dokładniej ich linii profesjonalnej PROSALON, używa się w Salonie Perfect You, bo wykorzystuje się tu wyłącznie najwyższej jakości trwale koloryzujące farby do włosów, rozjaśniacze, płyny do trwałej ondulacji, a także odżywki, szampony i produkty do stylizacji włosów.

Kosmetyki do włosów CHANTAL, wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych targach (choćby złotymi medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich czy Festiwalu Fryzjerskiego w Dubaju) adresowane są zarówno do klientów indywidualnych (seria pielęgnacyjna Sessio,  farby Variete, Maxxi) jak i dla profesjonalistów (seria Prosalon,  Intensis). Produkty te są obecne nie tylko na rynku krajowym, ale eksportowane są również do wielu państw europejskich (w tym Francji, Anglii) ale i tych bardziej odległych – Indii, Iraku, Libanu, Algierii, Kazachstanu, a nawet do USA czy Tahiti i na Madagaskar.

Salon Perfect You to perfekcyjna opieka nad Twoimi włosami oraz perfekcyjna fryzura! Teraz jest jeszcze bardziej dostępny zwłaszcza dla osób zapracowanych – godziny otwarcia wydłużają się do godziny 22.00.
Adres do zapamiętania i odwiedzenia :

Salon Perfect You w Warszawie, Al. Stanów Zjednoczonych 32 lok. 8 (I piętro), tel. 22 673 60 85

Dla każdej osoby powołującej się na ten artykuł i hasło KOBIETA.PL, przewidziana jest 10% zniżka na zabiegi fryzjerskie lub jeden z produktów firmy CHANTAL.