Penélope Cruz, laureatka Oscara i muza Alomodovara została nową ambasadorką domu mody Chanel i właśnie promuje nową kolekcję marki. Te piękne portrety to dzieło Karla Lagerfelda, a sama kolekcja Chanel Cruise 2019 ma przypominać żeglowanie jachtem. Cały pokaz Chanel La Pausa odbył się na specjalnie stworzonym na potrzeby paryskiego show statku. Wybiegiem dla modelek był pokład i trap, a całość przywodziła na myśl dalekomorskie wyprawy z lat 30. 

Nonszalanckie berety, marynarskie paski i kardigany narzucane na ramiona przywodzą na myśl żeglowanie na pełnym morzu. Liczy się przede wszystkim ponadczasowa klasyka i elegancja, które tak kochała sama Gabrielle Chanel. Sama spędzała zresztą mnóstwo czasu na żeglowaniu luksusowymi jachtami, a jej kultowe projekty są inspirowane francuskim wybrzeżem. Kolorami morza i piasku na plażach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@karllagerfeld #genio @chanelofficial

A post shared by Penélope Cruz (@penelopecruzoficial) on Jul 3, 2018 at 2:23pm PDT

Hiszpanka idealnie wpisuje się w filozofię nowej kolekcji Chanel Cruise, ponieważ z pewnością posiada naturalną klasę. Te portrety tylko ją potwierdzają. Cruz to idealny wybór, lubimy!