Penelope Cruz dla Chanel

Lauretka Oscara, genialna aktorka Penelope Cruz została doceniona przez markę Chanel i została właśnie twarzą nadchodzącej kampanii Cruise 2018/19. Penelope na zdjęciach uwiecznił wiekowy dyrektor kreatywny domu mody, Karl Lagerfeld.

Penelope możemy aktualnie zobaczyć w kolumbijskiej sadze „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”m gdzie gra u boku swojego męża Javiera Bardem. Jej rola charyzmatycznej dziennikarki Virgnii zakochanej w handlarzu narkotyków i terroryście przynosi jej ostatnio sporo dobrych recenzji. Trzykrotnie zresztą była nominowana do Oscara, a w 2009 roku otrzymała statuetkę za „Vicky Cristina Barcelona” i tym samym została pierwszą Hiszpanką z Oscarem na koncie. Brawurowo odegrała również postać Donatelli Versace w serialu „American Crime Story”.

Cruz jest też ulubienicą słynnego Pedro Almodóvara, który obsadza ją w wielu swoich produkcjach. Nic dziwnego, nie tylko uroda, ale przede wszystkim naprawdę niezwykły talent sprawiają, że Penelope Cruz po prostu chce się oglądać na ekranie.

Cruz często wybiera kolekcję Chanel na duże gale, a pierwszy raz na pokazie domu mody pojawiła się w 1999 roku. W filmie „Przerwane objęcia” wszystkie kostiumy hiszpańskiej gwiazdy miały metkę Chanel.

To może być modowa współpraca roku!