Pełnia Wilczego Księżyca 2021: kiedy oglądać na niebie?

Pełnia Wilczego Księżyca to pierwsza pełnia, którą będziemy mogli oglądać na niebie w 2021 roku. Pełnia Wilczego Księżyca zwana także "Lodowym Księżycem" oraz "Starym Księżycem" pojawi się na niebie w czwartek, 28 stycznia około godziny 20:18. Skąd to zjawisko wzięło swoją nazwę?

Otóż w styczniu rozpoczyna się okres lęgowy wilków i wówczas są one znacznie głośniejsze i zauważalne niż w innych miesiącach. Wyją i są bardziej agresywne szukając miejsca, gdzie mogłyby się osiedlić.

Jeśli pogoda dopisze, to Pełnię Wilczego Zjawiska będzie można oglądać gołym okiem lub przy pomocy lornetki lub teleskopu. Warto przyjrzeć się temu niesamowitemu zjawisku.

Zobacz także: Numerologia imion: Sprawdź, jaką cyfrę ma Twoje imię - 3, 8 czy może 7?

Pełnia Wilczego Księżyca 2021: jak na nas wpłynie?

Pełnia Wilczego Księżyca w styczniu będzie w znaku Lwa, co oznacza, że w nowym roku będziemy gotowi na nowe sukcesy i realizowanie nowych planów. To szczególny czas, który sprzyja odkrywaniu ukrytej pewności siebie. Znajdź ją, połącz z mocą i wykorzystaj. Pełnia Wilczego Księżyca to również dobry czas na nawiązywanie nowych znajomości i rozbudowywanie kontaktów społecznych. Wykorzystaj ten czas na docenienie siebie, jeśli ty tego sama nie zrobisz, to nikt inny tego za ciebie nie zrobi. Odnajdź w tym czasie to, co jest dla ciebie ekscytujące, dobre, w czym się realizujesz. Ufaj swoim wilczym instynktom w podejmowaniu decyzji i śmiało idź naprzód. Rozwijaj się, realizuj plany i dąż do upatrzonego celu.

Zobacz również: Numerologia 2021: To rok zmian i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co nam przyniesie?

Pełnia Wilczego Księżyca 2021: co możesz dla siebie zrobić w tym czasie?

Pamiętaj, że ta pełnia to czas oczyszczenia i warto go wykorzystać. Niech otacza cię pozytywna energia. W czasie pełni nie żałuj sobie oczyszczających kąpieli z solą morską, ma ona wtedy największą skuteczność. 

Postaraj się, żeby w  twoim domu zagościła dobra energia: okadź mieszkanie, rozsyp w kątach sól, pal kadzidła z białej szałwii. Zdziwisz się, jakie efekty przyniosą te zabiegi.

Pełnia Wilczego Księżyca w styczniu 2021: pierwsza pełnia w roku

Pełnia Wilczego Księżyca w styczniu to pierwsza pełnia w 2021 roku. Przed nami jeszcze 11 pełni:

 • Luty - Pełnia Śnieżnego Księżyca
 • Marzec - Pełnia Robaczego Księżyca
 • Kwiecień - Pełnia Różowego Księżyca
 • Maj - Pełnia Kwiatowego Księżyca
 • Czerwiec - Pełnia Truskawkowego Księżyca
 • Lipiec - Pełnia Koźlego Księżyca
 • Sierpień - Pełnia Księżyca Jesiotrów
 • Wrzesień - Pełnia Księżyca Plonów
 • Październik - Pełnia Księżyca Myśliwych
 • Listopad - Pełnia Bobrzego Księżyca
 • Grudzień - Pełnia Zimnego Księżyca

To cię również zainteresuje: Horoskop chiński 2021: Co nas czeka w miłość, zdrowiu, pracy i finansach w roku Bawoła [PRZEPOWIADA WRÓŻKA]