Jak wskazuje tygodniowa prognoza astrologiczna, już w ten weekend czeka nas pełnia Księżyca. Choć możemy odczuwać jej działanie już teraz, dopiero w sobotę wypełni nas energia tej fazy lunarnej. Dowiedzieliśmy się, że pełnia Księżyca w Pannie sprzyja 3 znakom zodiaku. Przed nimi sporo niespodzianek. Zobacz, kto może oczekiwać końca swoich problemów.

Pełnia Księżyca w Pannie sprzyja 3 znakom zodiaku

W najbliższą sobotę 24 lutego na niebie pojawi się pełnia Księżyca. Zajdzie ona w znaku praktycznej i łagodnej Panny. Lutowa pełnia przyniesie nam symboliczne oczyszczenie we wszystkich sferach życia. To astrologiczne wydarzenie będzie sprzyjać szczególnie znakom zodiaku, które potrzebują uporządkowania w przestrzeni i emocjach. Dzięki wypływom Luny ciążące im problemy odejdą w niepamięć, a nowe ścieżki pojawią się nagle i niespodziewanie. Dostrzegą rozwiązanie sytuacji, które dotąd zabierały im spokój. Uda się domknąć powracające tematy i wyjaśnić konflikty. Wszystko to dlatego, że pełnia Księżyca w Pannie sprzyja 3 znakom zodiaku, a są to:

  • Byk,
  • Panna,
  • Ryby.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku skorzystają z pełni Księżyca w lutym

Byk

Byk otrzyma wreszcie czas i przestrzeń na uporządkowanie swoich spraw. Z powodzeniem zakończy pilne prace, znajdzie rozwiązanie dla problemów finansowych, a także dostrzeże szansę na kompromis w związku. Dzięki pełni Księżyca w Pannie będzie aktywny, błyskotliwy i zapobiegawczy. Moc Luny sprawi, że uniknie błędów i skupi się na praktycznych aspektach codzienności. Zmienne humory i przypadkowe przeszkody odejdą w zapomnienie na dłuższy czas.

Panna

Panna poczuje się teraz jak ryba w wodzie. Osoby spod tego znaku mogły ostatnio stracić swoją zwykłą chęć do panowania nad chaosem i kontrolowania sytuacji. Teraz odzyskają siły i rezon. Pełnia Księżyca w ich znaku sprawi, że dostrzegą jasno, czego chcą od życia i zaczną realizować plany. Wątpliwości odsuną się na bok, a Panny wykonają istotny krok w rozwoju. Energia Luny pomoże im wytrwać w tym odważnym przedsięwzięciu.

Ryby

Ryby mogą teraz świętować urodziny, ponieważ trwa środek ich sezonu zodiakalnego. Tym bardziej najbliższa pełnia Księżyca w Pannie sprzyja im w podejmowaniu dobrych decyzji. Wraz ze zwiększoną aktywnością Luny zyskają świeże spojrzenie na stan ich relacji z innymi ludźmi. Jasno dostrzegą, kto im kibicuje i je wspiera, a kto rzuca kłody pod nogi. Ryby będą mogły uporządkować swoje myśli i plany oraz szczerze wyznać uczucia.

Sprawdź także:

Zobacz także: