Prawie nikt nie rodzi się z perfekcyjną płytką paznokciową i prawie żadna z nas nie ma długich, niełamiących się paznokci z natury. Zwykle efekt perfekcyjnej, długiej płytki osiąga się odpowiednimi zabiegami, a do tego potrzeba jak najlepszego budulca.  

Cały proces zaczynamy od MOUSSE SCULPTURE GEL marki Victoria Vynn. To specjalny żel do architektury paznokci, z tiksotropią, czyli pamięcią cieczy. Do czego jest ona potrzebna?  

Gęsta konsystencja musu posiada niezwykłą właściwość zmiany lepkości pod wpływem dostarczonej energii. Podczas nakładania na paznokieć jej struktura lekko się rozrzedza. Dzięki temu łatwo i równomiernie się aplikuje, daje się formować oraz delikatnie poziomuje. Mamy zatem doskonałą bazę do dalszej manikiurowej twórczości.  

Do tworzenia naszych idealnych paznokci przyda nam się BUILD GEL. To prawdziwa gratka dla fanek metody żelowej. Niezależnie od tego czy chcesz budować na formie, tipsie czy pragniesz wzmocnić naturalną płytkę...BUILD GEL jest dla Ciebie!
Samopoziomujący i elastyczny żel do budowy paznokci, dzięki swoim niezwykłym właściwościom, zapewni wyjątkowy komfort pracy. Od tej chwili stanie się ona łatwa i szybka, a budowa idealnej krzywej C nie będzie stanowiła problemu.
 

Zobacz także:

Efekt wow możemy uzyskać dzięki Bottle Gel, czyli jednofazowemu żelu w butelce, który świetnie buduje, przedłuża i utwardza naturalną płytkę oraz naprawia uszkodzone paznokcie. Jego zastosowanie nie wymaga użycia bazy. Bottle Gel zapewnia trwałość, wysoką odporność́ i elastyczność́ żelu twardego. Produkt ten idealnie pracuje z naturalną płytką paznokcia, dzięki temu stylizacja nie łamie się i nie pęka. Samopoziomująca formuła żelu umożliwia wykonanie stylizacji metodą „one drop” - bez piłowania. Utwardzany w lampie UV i LED.

Piękne paznokcie uzyskać można z jeszcze jedną linią produktów marki Victoria Vynn – Master Gel. To system akrylowo-żelowy. Absolutnie innowacyjny zestaw do przedłużania i modelowania paznokci! Przeznaczony jest do przedłużenia i modelowania paznokci na formie, wzmocnienia naturalnej i rekonstrukcji uszkodzonej płytki. Plastyczna masa łączy w sobie najlepsze cechy akrylu i żelu, nie zastyga i nie twardnieje w trakcie formowania. Konsystencja tego produktu nie zmienia się pod wpływem temperatury otoczenia. Pokochają go nie tylko nasze dłonie, ale i stopy! Doskonale bowiem sprawdza się do rekonstrukcji płytki w zabiegach pedicure. Ułatwia nadbudowę i odtworzenie uszkodzonej krawędzi paznokcia bez podkładania formy. W dodatku możemy wybierać spośród 11 wspaniałych kolorów! Efekt? Bardzo trwałe i elastyczne paznokcie o stabilnej konsystencji i w każdym stylu, jaki chcemy. Okazuje się, że piękne paznokcie może mieć każda z nas. 

Czasem wystarczy zrobić dogłębny risercz, a może okazać się, że piękne paznokcie naszych koleżanek nie są ich darem niebios. Naprawdę rzadko kto rodzi się z pięknymi, długimi paznokciami. Jednocześnie rzadko też mamy paznokcie, z których nie da się zrobić pięknych. Spróbujcie, a niebawem waszym problemem będzie jedynie dobór biżuterii.