Paweł Małaszyński trzyma się za krocze: dlaczego?

Paweł Małaszyński nie czuje potrzeby udzielać się na siłę w mediach. Jeśli już to robi, to zazwyczaj mówi o swoich projektach zawodowych: aktorskich i muzycznych, albo ważnych akcjach, jak ta, w której właśnie wziął udział.

Paweł Małaszyński zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma się za krocze, zaś obok napisał: "Kochane Dziewczyny! Weźcie swoich facetów za... co chcecie i zadbajcie żeby regularnie się badali. Rak prostaty to drugi, po raku płuc, najczęściej diagnozowany nowotwór u mężczyzn. A wystarczy trochę odwagi i wizyta u urologa, żebyście oboje spali spokojnie, do dzieła! Dajcie znać jaką macie siłę perswazji!"

Tym wpisem, aktor i muzyk zachęca, żeby panowie badali się. To ważna akcja, która powinna dotrzeć do całego społeczeństwa. 

W Polsce dosyć mocno propaguje się badanie piersi u kobiet. Sprawmy, żeby o profilaktyce raka prostaty było równie głośno.

Gest Pawła Małaszyńskiego docenili Internauci

Pod wpisem Pawła Małaszyńskiego na Instagramie możemy przeczytać wiele pozytywnych komentarzy na temat akcji, w której aktor wziął udział. 

"Wspaniała akcja! Mój tata wygrał z nowotworem właśnie dzięki temu, że został on w porę zdiagnozowany."

"Pracuje na bloku operacyjnym urologii, m.in tam gdzie powstało owe zdjęcie również apeluje,, Panowie badajcie się - warto!"

"Popieram. Dzisiaj mija druga rocznica śmierci mojego męża... niestety rak płuc... nie badał się... Dlatego warto organizować takie kampanie i namawiać każdego znajomego faceta."

"Tak ważna sprawa dobrze ze mężczyźni zaczynają być taaacy świadomi."

"To bardzo ważne. Ja chodzę osobiście z moim mężem raz do roku na badania, a ostatnio zaciągnęłam też teścia. Nie ma że boli, trzeba się badać to się tyczy również kobiet. Brawo Panie Pawle."

Cieszymy się, że osoby publiczne, takie jak Paweł Małaszyński, którego twarz jest rozpoznawalna, przyczynia się do szerzenia świadomości Polaków w tak ważnej sprawie.

A Wy co myślicie o tej akcji?