Dawno niewdziania i niesłyszana wokalistka Paulla wróciła niedawno do show-biznesu nowym, dość eklektycznym teledyskiem, który nakręcono do singla "Chcę tam z Tobą być". Piosenka ta to nowa ballada autorstwa Paulli, którą charakteryzuje „minimalistyczna produkcja”. Tego samego na pewno nie powiedzieć o nakręconym do niej klipie! I może to właśnie on ma przekonać jurorów i fanów Eurowizji, że utwór ten nadaje się na finał konkursu w Kijowie? Czy Paulli uda się wygrać dzisiejsze preselekcje do konkursu?

ZOBACZ: MATEUSZ MAGA I MADOX Oni już zgłosili się na Eurowizję!

W klipie do singla "Chcę tam z Tobą być" widzimy, jak Paulla wciela się w rolę młodej bogaczki, która spędza romantyczny i pełny sensualnych gestów weekend ze sowim ciemnoskórym ukochanym w pałacyku na prowincji. W filmie nie brakuje ujęć, podczas których Paulla przytula się nie tylko do ukochanego, lecz także do swojego konia (!!!), podjeżdża pod olbrzymią posesje drogim samochodem oraz przelatuje nad nią prywatnym helikopterem! Zresztą zobaczcie sami: 

Teledysk to jedno, a piosenka to drugie. Czy utwór "Chcę tam z Tobą być" faktycznie nadje się, aby reprezentować Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji w Kijowie? Czy przypadnie do gustu zarówno jurorom, jak i widzom TVP, którzy będą oddawać swoje głosy smsowo? Przekonamy się już dziś wieczorem!

POLECAMY TEŻ: WOJTEK EZZAT I IWONA WĘGROWSKA też powalczą o udział w Eurowizji [WIDEO]

TVP 1 pokaże finał polskich preselekcji do konkursu już dziś 0 20.30. Jedną z gwiazd, które zobazymy an scenie, będzie właśnie Paulla!

Myślicie, że jej piosenka ma szansę zrobić dziś furrorę?

Zobacz także: