Wiemy z pewnego źródła, że prezenterzy telewizyjni, którzy co rano goszczą na ekranach naszych telewizorów, są wręcz zasypywani pytaniami o poszczególne elementy ich stylizacji. "Skąd sweter Pauliny Krupińskiej?", "Agnieszka Woźniak-Starak - sukienka z programu", "Kolczyki Anny Kalczyńskiej" - i tak mogłybyśmy wymieniać w nieskończoność. Dlatego właśnie postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej temu, co mają na sobie gwiazdy telewizji. 

Jaka firma ubiera prezenterów "Dzień Dobry TVN"?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Prezenterzy mają bowiem swoich stylistów, którzy wybierają dla nich prawdziwe perełki - z sieciówek, butików polskich projektantów, czy vintage shopów. Prezenterów i prezenterki stylizują m.in. Marta Pożarlik, czy Rożena Opalińska. I to właśnie druga z pań odpowiada za ostatnie outfity Pauliny Krupińskiej.

Paulina Krupińska - stylizacje z "Dzień Dobry TVN"

Sporą popularnością cieszył się błękitny sweter Pauliny Krupińskiej z wrześniowego wydania programu. Wciąż o nim marzycie? To projekt Violi Piekut, który możecie kupić w internetowym sklepie brandu za 460 zł. Do niego dobrana została plisowana spódnica marki Bizuu (również nadal dostępna - cena: 799 zł).

Prawdziwą furorę zrobiła natomiast beżowa sukienka Pauliny Krupińskiej, w której zaprezentowała się 5 października. To projekt jednego z ulubionych projektantów gwiazd - Łukasza Jemioła. Niezwykle stylowa szmizjerka wykonana z naturalnej tkaniny cupro nazywa się Celine. Możecie kupić ją online lub stacjonarnie w warszawskim butiku marki za 1490 zł. 

Dziewczyny oszalały również na punkcie outfitu z dnia następnego. Morelowa koszula Pauliny Krupińskiej to również projekt Łukasza Jemioła. Koszula nazywa się Alicia, kosztuje 1190 zł i jest wykonana ze 100% jedwabiu. Stylistka prezenterki dobrała do niej białe spodnie bawełniane spodnie za 990 zł, także z butiku wspomnianego projektanta gwiazd.

Dajcie znać, która stylizacja podoba wam się najbardziej!