Jarosław Bieniuk długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią ukochanej żony i matki jego dzieci, Anny Przybylskiej. Piłkarz przez ostatnie kilka lat wiązał się z różnymi kobietami, m.in. Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna. Obecnie jego partnerką jest modelka, Zuzanna Pactwa. Para chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w social mediach - oboje są tam bardzo aktywni. Nic więc dziwnego, że to właśnie z Instagrama dowiedzieliśmy się, jakie są odczucia partnerki Jarosława Bieniuka względem jego traumy związanej z bolesną stratą żony.

Zuzanna Pactwa odpowiada na pytania o Jarosława Bieniuka i Annę Przybylską

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Jarosław Bieniuk został wdowcem z trójką dzieci, które wówczas miały kolejno 12, 8 i 3 lata. Życie uczuciowe sportowca po stracie żony nie do końca się układało. Najdłużej był z Martyną Gliwińską, z którą ma syna Kazimierza, jednak związek rozpadł się tuż po jego narodzinach.

Obecnie partnerką Jarosława Bieniuka jest Zuzanna Pactwa. Jak im się układa? Jak przyznała w instagramowym Q&A modelka, właściwie się nie kłócą i dużo ze sobą rozmawiają: 

Trudne pytanie, gdyż nie ma takiej rzeczy, o którą często się kłócimy. Jak jest jakiś problem, to staramy się go rozwiązać. Nie praktykujemy tzw. "cichych dni", każdą sprawę omawiamy na bieżąco.

Zuzanna Pactwa zdecydowała się również odpowiedzieć na niezbyt dyskretne pytanie o to, jak się czuje z tym, że jest partnerką Jarosławą Bieniuka, który był związany z niezapomnianą przez widzów Anną Przybylską. 

Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? [...] czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci! - napisała Zuzanna Pactwa.

Dobre podejście? 

Więcej zdjęć Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy znajdziecie w galerii pod artykułem.

CZYTAJ TAKŻE: