Paris Hilton wzięła ślub

Gigantyczny tort, kilka sukien ślubnych i 3 dni celebracji - jak inaczej można było wyobrazić sobie ślub celebrytki, Paris Hilton? Czyżby słynna gwiazda, znana głównie z show "Proste życie", w którym wraz z ówczesną przyjaciółką, Nicole Richie, tworzyły najbardziej imprezowy gwiazdorski duet, postanowiła się ustatkować?

Paris Hilton stanęła na ślubnym kobiercu, a cała relacja i zdjęcia z ceremonii obiegły media, zaskoczone poważną decyzją gwiazdy. Paris Hilton miała do tej pory łatkę imprezowiczki, na którą (trzeba to niestety przyznać) trochę sama zapracowała - zatrzymania za prowadzenie pod wpływem alkoholu, klubowe ekscesy i kreacje, które na zawsze zapisały się niechlubnie (wróżymy im jednak chwalebny powrót) w historii mody.

Wszystko wskazuje jednak na to, że Paris Hilton znalazła swoją drogę w życiu, lub chociaż drogowskaz. Wybrankiem dziedziczki wielkiej rodzinnej fortuny jest przedsiębiorca, Carter Reum.

Parze życzymy szczęścia tak gigantycznego jak ślubny tort, który zaserwowali gościom, śmietance towarzyskiej, m.in. Emmie Roberts, Bebe Rexhie i Pauli Abdul - 7-kondygnacyjnego ze złotymi zdobieniami. Aż ciśnie się na usta: "zlote, a skromne"...