Skandaliczny związek Pameli Anderson i Tommy’ego Lee

Pamela Anderson zasłynęła w latach 90. rolą C.J. Parker w kultowym serialu „Słoneczny Patrol”. Aktorka szybko została ogłoszona symbolem seksu i miała wokół siebie mnóstwo adoratorów. W 1995 roku, 27-letnia Pamela poznała 32-letniego Tommy’ego Lee. Parę połączyło gorące uczucie i już cztery dni po pierwszym spotkaniu byli małżeństwem. Ich związek był wyjątkowo burzliwy i kontrowersyjny. Para stale się kłóciła, a Lee był podobno bardzo nerwowy i czasami agresywny. Pamela zawiadomiła nawet policję po tym, jak Tommy podniósł na nią rękę. Zakochani ostatecznie zawsze jednak dochodzili do porozumienia i wracali do siebie. 

Tak, znowu jesteśmy razem. Przede wszystkim z powodu, który wydaje mi się najważniejszy: mamy dwóch synów. Mam nadzieję, że dzieci uratują nasze małżeństwo. Ale nie myśl, że tak po prostu do siebie wróciliśmy. Zanim to zrobiliśmy, przez kilka tygodni chodziliśmy na terapię - mówiła wtedy gwiazda.

W 1997 roku zdarzył się największy skandal z udziałem pary. Z domu małżonków zniknęła taśma, na której zakochani nagrali swoje intymne zbliżenie. Para nie wiedziała, kto ukradł nagranie, jednak postanowiła pozwać firmę Internet Entertainment Group za rozpowszechnianie sekstaśmy. 

Jakiś czas temu świat obiegła wiadomość, że powstanie serial opowiadający o seksskandalu pary. W rolach Pameli Anderson i Tommy’ego Lee zobaczymy Lily James i Sebastiana Stana. Udostępniono już pierwsze zdjęcia z planu, na których gwiazdy są nie do poznania. 

Pamela Anderson zareagowała na serial „Pam&Tommy”

Pamela Anderson nie wypowiedziała się jeszcze osobiście na temat serialu, ale jedna z osób z jej otoczenia udzieliła wywiadu brytyjskiemu „The Sun”. Aktorka jest podobno zniesmaczona faktem, że powstaje serial opowiadający o traumatycznym wydarzeniu z jej życia. 

Pamela absolutnie nie ma zamiaru tego oglądać nigdy! Nie zna nawet aktorów, którzy mają się wcielić w główne role. Ona i jej rodzina uważają, że serial będzie tanią podróbą, a cała sprawa jest dla niej kuriozalna – powiedziała osoba z otoczenia Anderson. 

Znajomy Anderson wyjawił również, że producenci serialu kontaktowali się z aktorką, prosząc ją o konsultacje w sprawie projektu. Gwiazda jednak stanowczo odmówiła pomocy.

Wyciągnęli rękę, ale dla Pameli było to łatwe „nie” . Ona i Tommy nie są w żaden sposób zaangażowani w ten projekt – skomentował znajomy pary. 

Na koniec osoba z otoczenia pary przyznała, że Pamela i Tommy nie rozmawiali ze sobą o serial, ale po tych wszystkich latach są w dobrych stosunkach.