Poznaj imiona spolegliwych mężczyzn, którzy unikają konfliktów jak ognia. Czy jednak wszyscy dobrze na tym wychodzą? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz prawdę.

Zobacz także:

Imiona spolegliwych mężczyzn. Lista nie jest długa

Aleksander

Aleksander, gdy się zakocha, swojej ukochanej przychyli gwiazdkę z nieba. Dla niego dobre samopoczucie i uśmiech na buzi partnerki jest największą nagrodą. Uważnie jej słucha, by wiedzieć, czego najbardziej pragnie. Często wręcza jej miłe prezenciki i zabiera na kolacje do restauracji. Uważa, że mężczyzna pracuje po to, by rozpieszczać swoją kobietę. Związek z nim to prawdziwa bajka.

Ernest

Ernest ceni sobie ciszę i święty spokój. Dlatego zawsze zgadza się na wszystko, bo nie chce słuchać narzekania i utyskiwań partnerki. Nie zawsze taka strategia się jednak sprawdza. Czasem musi robić coś, na co nie ma ochoty, a czasem wysłuchuje narzekań, że za mało się angażuje w związek i nie wnosi nic od siebie. Jest idealnym partnerem dla zdecydowanej i pewnej sobie kobiety, która lubi dominować w związku. 

Mateusz

Mateusz nie widzi świata poza ukochaną i zrobi wszystko, żeby ją uszczęśliwić. Najczęściej sam wychodzi z inicjatywą i wymyśla liczne niespodzianki. Niestety nie zawsze trafia w gust partnerki i często stawia ją w kłopotliwej sytuacji. Na dłuższą metę taka relacja jest męcząca dla obu stron, a związek nie ma przyszłości. Jeśli zależy ci na Mateuszu, powinnaś mu delikatnie, acz stanowczo komunikować swoje potrzeby.

Paweł

Paweł jest skryty, zamknięty w sobie i nie do końca wie, czego oczekuje od życia. Zwiąże się z kobietą, która nie tylko będzie mu matkować, ale i będzie mu organizowała życie. Nawet jeśli ma inne zdanie, będzie pokornie wykonywał jej polecenia. Bez takiej opiekunki, czuje się w życiu zagubiony i bezradny. Ma doskonały kontakt z dziećmi i jest zaangażowanym ojcem. Jeśli w związku szukasz równego sobie partnera, to nie wiąż się z Pawłem. 

Witold

Witold ma smykałkę do interesów i lubi brylować wśród znajomych. W domu jest jednak bezkonfliktowy i spolegliwy. Wynika to z tego, że całą swoją energię wkłada w pracę i zabawę, a dom traktuje jak swoją małą oazę. Unika konfliktów. Uważa, że szczęśliwy dom to dom, w którym rządzi szczęśliwa kobieta. Jednak, gdy jest przekonany, że ma rację, jasno wyraża swoje zdanie. Z szacunkiem odnosi się do innych osob.

Zobacz także:

Sprawdź także: