Miłość ma wielką moc i potrafi przenosić góry. Poznaj imiona Polek, które w życiu kierują się sercem, a dla partnera potrafią wiele poświęcić.

Zobacz także:

Oto imiona Polek, które w życiu kierują się sercem

Anita

Anita ma duszę romantyczki. Miłość jest dla niej najważniejsza i podejmując wszelkie życiowe decyzje, zawsze kieruje się głosem serca. Potrafi jednak zadbać o swoje potrzeby i nie godzi się na wszystko. Dla niej praca i rozwój osobisty jest równie ważny jak relacja z ukochaną osobą. Jest kochającą żoną i mamą.

Bożena

Bożena jego gotowa na wiele poświęceń, a ukochanego zawsze stawia w centrum. Uważa, że związek powinien opierać się na szczerości i zaufaniu. Dlatego jeśli przyłapie partnera na zdradzie, nie będzie umiała  mu tego wybaczyć. Gdy tak się stanie, zupełnie odetnie się od ukochanego, a swoje emocje będzie kierować ku dzieciom i zwierzętom lub całą energię skieruje na pracę zawodową. 

Ewa

Ewa, gdy się zakocha, nie widzi świata poza miłością swojego życia. Niestety, to sprawia, że kierowana emocjami, może nie zauważyć czyhających niebezpieczeństw. Szczególnie jeśli trafi na mężczyznę, który nie ma wobec niej szczerych intencji. Reaguj, gdy tylko zauważysz czerwoną flagę. Inaczej czekają cię same kłopoty.

Hanna

Hanna idealizuje miłość i oczekuje, że każdy związek będzie jak z bajki. Gdy przychodzi proza życia, czuje się rozczarowana i zaczyna szukać innej, lepszej partii. Takie podejście sprawia, że sama pozbawia się szansy na udany związek. Jeśli nie zmienisz swojego podejścia,  twoje życie będzie pełne miłosnych wzlotów i upadków. Zanim zwiążesz się z kolejnym partnerem, zastanów się, czego chcesz od życia.

Michalina

Michalina jest stała w uczuciach. Gdy zwiąże się z mężczyzną, będzie wierna i lojalna, bez względu na okoliczności. Jest przekonana, że życie bez miłości i stałego partnera jest pozbawione sensu. O swoją miłość będzie walczyła do końca. Gdy jednak spotka ją miłosne rozczarowania, już nigdy więcej nikomu nie zaufa. Będzie wolała żyć sama, niż podjąć ryzyko związane z potencjalnym rozczarowaniem.

Zobacz także:

Przeczytaj także: