Eksperi wskazali imiona kobiet, które są bystre i spostrzegawcze.  Z takim darem są wprost skazane na sukces.

Zobacz także: 

To imiona kobiet, które są bystre i spostrzegawcze. Czy jesteś wśród nich?

Diana

Diana zawsze ma na wszystko oko. Nie daje tego po sobie poznać, ale wie i widzi więcej, niż ci się wydaje. Dzięki tej umiejętności uczy się na błędach innych, a w konsekwencji sama podejmuje tylko dobre decyzje. Wiele osób z szacunkiem się do niej odnosi, a także prosi o pomoc i wsparcie. Na szczęście Diana chętnie dzieli się z innymi swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Jagoda

Jagoda jest niezwykle bystra i spostrzegawcza. W szkole zawsze miała najlepsze oceny, a nauka przychodziła jej niezwykle łatwo. Ceni sobie rozwój, a to sprawia, że jest wiecznie młoda duchem i nigdy nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Najczęściej wybiera takie zawody jak naukowiec, pielęgniarka, nauczycielka, handlowiec czy prawnik. Jest przekonana, że ma do spełnienia wyjątkową misję: chce odmienić świat na lepsze.

Liliana

Liliana jest niezwykle inteligenta i empatyczna, a do tego ma bardzo dobrą intuicję. Dzięki tym niezwykłym darom rozumie więcej niż inni. Dlatego też jest wprost skazana na odniesienie życiowego sukcesu. Miłość, związki, praca i pieniądze – zawsze od losu dostaje to, co chce. Nie dzieje się to jednak przez przypadek. Liliana wkłada wiele wysiłku i świadomie dokonuje wyborów.

Matylda

Matylda jest spostrzegawcza jak mało kto, a do tego szybko potrafi wyciągać celne wnioski. To sprawia, że na podstawie kilku prozaicznych przesłanek potrafi przewidzieć przyszłość. Bliskie jej osoby są przekonane, że Matylda ma dar jasnowidzenia. Chętnie pomaga innym i najczęściej robi to bezinteresownie. Jej renoma jest tak wielka, że znana jest w całej okolicy. 

Zofia

Zofia z niejednego pieca chleb jadła. Jej bogate życiowe doświadczenie sprawia, że zwraca uwagę na pewne niuanse, które przez wiele osób są niezauważalne. To sprawia, że umiejętnie omija kłopoty, a jeśli musi się zmierzyć z problemem, robi to szybko i bezboleśnie. Doskonale sprawdza się na stanowiskach kierowniczych. Umie zarządzać zespołem, nie wywyższa się i każdego traktuje z szacunkiem.

Zobacz także:

Przeczytaj także: