Specjaliści zajmujący się magią słowa wytypowali imiona 7 kobiet, które mają szczęście w miłości. Ich zdaniem to właśnie panie o tych imionach mają największą szansę na znalezienie prawdziwej miłości. Zapoznaj się z poniższą analizą, a przekonasz się sama.

Czytaj także:

Imiona 7 kobiet, które mają szczęście w miłości

Bożena

Bożena ma głowę pełną pomysłów i wszędzie jej pełno. Jest nie tylko wygadana, ale także zawsze uśmiechnięta, a jej humor udziela się innym. To sprawia, że przyciąga do siebie tylko osoby o podobnych wibracjach. Udany związek stworzy z mężczyzną, który będzie wspierał jej pomysły i cieszył się życiem razem z nią.

Danuta

Danuta to domatorka i rodzina jest dla niej najważniejsza. Najlepiej czuje się wśród swoich bliskich, a wielki świat i kariera nie są jej marzeniem. Bardzo ceni sobie bliskie relacje z partnerem i wspólne dobro przedkłada ponad wszystko. Od ukochanego oczekuje, że będzie wobec niej szczery i lojalny. Związek z maminsynkiem nie będzie miał przyszłości.

Edyta

Edyta ma duszę buntowniczki i często kroczy na przekór wszystkiemu. Jednak gdy odnajdzie wewnętrzną harmonię i pozna swoje mocne oraz słabe strony, będzie mogła stworzyć udany związek na dobre i na złe. Jej ideałem jest mężczyzna o anielskim sercu, który ceni sobie rozwój duchowy.

Kamila

Kamila to intelektualistka i nigdy nie podejmuje decyzji w emocjach. Swoim zachowaniem stara się nikomu nie zaszkodzić i często bywa wycofana, ale dzięki temu widzi więcej niż inni. Szczęśliwy związek stworzy z mężczyzną, który będzie miał swoje pasje. Jej zdaniem nic tak nie zbliża, jak tajemniczość z nutką pikanterii.

Katarzyna

Katarzyna jest pogodna i pomocna, jednak gdy ktoś nadepnie jej na odcisk, potrafi pokazać pazurki. Dla niej najważniejsza jest duchowa równowaga i czasem potrzebuje czasu tylko i wyłącznie dla siebie. Jej idealny partner powinien umieć rozmawiać o emocjach i swoich uczuciach.

Zobacz także:

Małgorzata

Małgorzata ma dobre serce i wielkie pokłady cierpliwości. Jest zdolna do wielkich poświęceń, jeśli wie, że to będzie działało w obie strony. Gdy ktoś zawiedzie jej zaufanie, nie będzie miała skrupułów, by całkowicie zerwać relację. Uważa, że idealny partner powinien mieć podobne poczucie humoru.

Marta

Marta uchodzi za zimną, lecz w głębi serca jest niezwykle wrażliwa i łatwo ją urazić. W związku opartym na miłości, w którym będzie się czuła akceptowana, kochana i zaopiekowana, rozwinie swoje skrzydła. Dla ukochanego stanie się nie tylko ostoją, ale i inspiracją. Jej zdaniem idealny mężczyzna powinien być opanowany i serdeczny.

Czytaj także: