Specjaliści zajmujący się magią słowa rozpoznali imiona 7 kobiet, które mają nadprzyrodzony dar. Poznaj wybranki losu, a dowiesz się, w jaki sposób objawiają się ich nadprzyrodzone moce.

Czytaj też:

Imiona 7 kobiet, które mają nadprzyrodzony dar

Blanka

Blanka widzi w innych ludziach dobro. Jednak nie ocenia ich przez pryzmat czynów, ale poprzez analizę ich aury. Dzięki temu dobrze dobiera sobie przyjaciół. Często doradza innym w sprawach sercowych lub dorabia jako swatka.

Celestyna

Celestyna ma dar przewidywania przyszłości. Rzadko się wypowiada, ponieważ nie chce ludziom zabierać nadziei, ale jeśli jest pewna, że coś złego się stanie, od razu wszczyna alarm. Jej znajomi chętnie pytają jej się o to, co będzie w przyszłości, szczególnie jeśli chodzi o długoterminowe zobowiązania.

Daria

Daria ma smykałkę do przedmiotów ścisłych i zna się na liczbach. Dlatego numerologia nie ma dla niej tajemnic. Zawsze gdy chce poznać przyszłość lub pomóc bliskim, dokonuje specjalnych wyliczeń, by dowiedzieć się, co ześle los. Jest przekonana, że liczby nigdy się nie mylą. 

Janina

Janina w lot przechwytuje wibracje innych osób i dokonuje ich odczytu. Dzięki temu potrafi poznać intencje innych ludzi, a nawet powstrzymać ich złe zamiary. Bywa tak pochłonięta ratowaniem świata, że często zapomina o swoich bliskich.

Maryla

Maryla czerpie energię z przyrody, a w szczególności z roślin. Znajomi twierdzą, że potrafi z nimi rozmawiać, bo wie różne rzeczy, o których nikt inny nie ma pojęcia. Nigdy jednak nie wykorzystuje tej wiedzy w złej intencji i przeciwko bliskim.

Zobacz także:

Monika

Monika ma wyjątkowy dar i rozumie więcej niż inni. Nie musi rozmawiać z bliska osobą, by dowiedzieć się o jej problemach. Wystarczy, że wyciągnie rękę, a energia, emocje i myśli drugiej osoby spływają na nią. Świat nie ma przed nią tajemnic.

Wanda

Wanda ma doskonałą intuicję, która zawsze podpowiada jej dobre decyzje i chroni przed popełnieniem błędu. To właśnie dzięki nim przechodzi przez życie bez większych problemów, a nawet jeśli się pojawią, potrafi je szybko rozwiązać. Przyjaciele uważają, że umie także rozmawiać ze zwierzętami.

Czytaj też: