Astrologowie bez wahania wskazali 3 znaki zodiaku, które zawsze ważą słowa. Zawsze zostawiają sobie czas do namysłu, ponieważ nie chcą popełnić gafy. Dowiedz się, czy ta metoda im się sprawdza.

Zobacz także: 

3 znaki zodiaku, które zawsze ważą słowa

Byk

Byk zawsze dwa razy się zastanowi, zanim coś powie. Wie, że ma cięty, a czasem niewyparzony język i przez to może się wpakować w niezłe tarapaty. Życiowe doświadczenie nauczyło go, że w pracy nie warto wdawać się w pyskówki, bo można wiele stracić. Niestety w domu czuje się na tyle swobodnie i pewnie, że nie zastanawia się nad tym, co mówi. Bliscy uważają, że jest nie tylko stanowczy i apodyktyczny, ale też trudny w obejściu. Jakby chciał nadrobić to, co stracił, będąc w pracy. Jeśli zwiążesz się z zodiakalnym Bykiem, nie będziesz mieć łatwego życia, ale z pewnością nie będziesz klepać biedy. Co jak co, ale Byk umie zarabiać dobre pieniądze.

Rak

Rak zawsze waży słowa i zanim się wypowie na jakiś temat, długo się zastanawia. Nigdy nie chce nikogo urazić swoimi słowami, a przez to narazić się na nieprzyjemności. Bardzo przeżywa, gdy ktoś robi mu wyrzuty, więc stara się tak żyć, żeby nie musieć ponosić odpowiedzialności za swoje słowa i podejmowane decyzje. Zawsze kryje się w cieniu partnera. Gdy nie ma na coś ochoty, nie mówi wprost, lecz szuka wymówek. Zodiakalny Rak ma jednak złote serce i swoim bliskim zawsze niesie pomoc, nierzadko poświęcając się dla rodziny. Wiele potrafi wybaczyć i na wiele przymyka oko, ale jeśli złamiesz mu serce, nigdy ci tego nie zapomni.

Wodnik

Wodnik nie lubi pochopnie podejmować decyzji, bo z doświadczenia wie, że te podjęte pod wpływem impulsu lub presji czasu zawsze są błędne. W ważnych kwestiach lubi się skonsultować z bliską osobą, przemyśleć i dopiero się wypowiedzieć lub zadecydować. Nie robi tego ze względu na troskę o innych, lecz dla siebie. Dlatego niektóre osoby postrzegają go jako flegmatycznego i powolnego. Jednak Wodnik się tym zupełnie nie przejmuje, bo wie, że potencjalne konsekwencje poniesie on sam. Zodiakalny Wodnik jest doskonałym rodzicem, ponieważ ma w sobie wiele cierpliwości dla najmłodszych pociech.

Przeczytaj także: