Po wnikliwej analizie wyłoniono 3 znaki zodiaku, które mają skłonność do skoku w bok. Mają tendencję do romansowania i unikają odpowiedzialności za swoje poczynania. Jednak gdy pokochają całym sercem, nie będą szukać przygód poza związkiem. Dowiedz się, o kogo chodzi.

Czytaj także:

3 znaki zodiaku, które mają skłonność do skoku w bok

Byk

Byk często kieruje się sercem i działa pod wpływem impulsu. Dlatego, gdy w jego związku zabraknie miłości i czułości, zaczyna się rozglądać na boki. Nie myśli wtedy o konsekwencjach, tylko stara się zaspokoić swoje emocjonalne braki. Gdy pojawi się okazja do zdrady, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że skorzysta z "okazji". Złapany na gorącym uczynku, będzie odwracał kota ogonem i obwiniał partnera za swoje postępowanie. Często wobec siebie jest bardziej wyrozumiały niż w przypadku innych, bliskich mu osób. Gdy zostanie zdradzony, nigdy nie wybaczy.

Strzelec

Strzelec jest kochliwy i nawet będąc w związku, potrafi się zadurzyć w innej osobie. Nierzadko jest w stanie postawić wszystko na jedną kartę i okazywać gotowość do wejścia w związek z osobą, której nie zna zbyt dobrze. Wśród znajomych ma opinię lekkoducha, który lubi skakać z kwiatka na kwiatek i unika odpowiedzialności. Nie jest to jednak do końca prawdą, ponieważ gdy się prawdziwie zakocha, będzie wierny i lojalny. Najchętniej zwiąże się z osobą, która ma podobny temperament. W innym wypadku szybko się znudzi i będzie szukał nowych wrażeń.

Ryby

Ryby mają dwa oblicza. Z jednej strony cenią sobie stabilność i stałość, a z drugiej nie chcą spędzić całego życia z jednym partnerem. Jak pokazuje życiowa praktyka, często romansują i nie zawsze są wierne. Kochance lub kochankowi obiecują, że zakończą obecną relację, ale w głębi duszy wiedzą, że tak się nie stanie. Gdy zostaną postawione przed ścianą, wybierają wieloletniego partnera lub partnerkę, szczególnie jeśli łączą ich inne zobowiązania. Najchętniej zwiążą się z osobą, która będzie przymykała oko na ich niewierność dla dobra rodziny. 

Czytaj także: