Te osoby, chociaż zakochują się tylko 1 raz w życiu, nie mogą narzekać na brak miłości. Czy jesteś wśród nich?

Te kobiety zakochują się tylko 1 raz w życiu

Adela

Adela nie zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Aby kogoś pokochać, potrzebuje czasu, ale gdy się już zakocha, będzie kochać aż do grobowej deski. Taka żona to skarb.

Józefina

Józefina twardo stąpa po ziemi i na chłodno podchodzi do wszystkich związków. Poza tym jednym, gdy prawdziwie pokocha. Wtedy widzi świat w różowych okularach i dla ukochanego jest gotowa zmienić miejsce zamieszkania.

Katarzyna

Katarzyna to flirciara i nie bierze życia na poważnie, a już tym bardziej związków. Potrafi umawiać się z kilkoma facetami jednocześnie. Wszystko się zmienia, gdy się zakocha. Wtedy staje się wierna i lojalna wobec partnera.

Marianna

Marianna uważa, że nie ma szczęścia w miłości i często z tego powodu narzeka. To jednak nieprawda. Po prostu jeszcze nie spotkałaś tego jedynego. Zamiast się zniechęcać, powinnaś częściej wychodzić do ludzi.

Michalina

Michalina od dziecka marzy o tym jedynym księciu z bajki. Nie wierzy jednak w przypadek i sama wychodzi z inicjatywą poznawania nowych osób. Jest bardzo wybredna, ale gdy się zakocha, zrobi wszystko dla miłości.

Przeczytaj, boi warto: 

Zobacz także:

Ci mężczyźni zakochują się tylko 1 raz w życiu

Borys

Borys to typowy łamacz kobiecych serc. Wszystko się jednak zmienia, gdy pozna tę jedyną i szczerze się zakocha. Staje się wtedy troskliwy, czuły i odpowiedzialny.

Grzegorz

Grzegorz nie lubi zobowiązań i deklaruje, że nie chce się z nikim wiązać. Zupełnie zmieni zdanie, kiedy spotka tą jedyną. Wtedy ślub stanie się dla niego priorytetem.

Mirosław

Mirosław udaje niedostępnego i wyniosłego, a wszystko przez to, że boi się miłości. Jednak nie będzie w stanie przed nią uciec. Gdy trafi go strzała amora, zrozumie, czym tak naprawdę jest miłość.

Patryk

Patryk nigdy się nie zastanawia nad sensem miłości i żyje z dnia na dzień. Otacza go wiele kobiet, ale nie uważa, żeby miał u nich jakieś szanse. Wystarczy jednak tylko 1 spojrzenie, a Patryk zatraci się w miłości.

Zdzisław

Zdzisław poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do życia. Mimo że niezły z niego żartowniś, nigdy nie rzuca słów na wiatr. Gdy wyzna ci miłość, możesz być pewna, że będzie cię kochał do końca życia.