Wszystko wskazuje na to, że osoby o tych 5 imionach otrzymają wkrótce wsparcie św. Katarzyny ze Sieny. Jeśli tylko słuchają się w głos patronki mędrców, unikną wszelkich kłopotów. Okazuje się, że święta ma także moc wypędzana zła i negatywnej energii. Dlatego można się do niej zwrócić o pomoc i wsparcie w chwili największego zwątpienia. Dowiedz się, kto w najbliższym czasie może liczyć na jej opiekę.

Czytaj także:

Kim jest święta Katarzyna ze Sieny?

Święta Katarzyna ze Sieny (1347-1380) jest chrześcijańską mistyczką i patronką Włoch, Rzymu, Sieny, uczonych, mędrców, studentów, pielęgniarek, strażników, strażaków. Od dziecka była silnie związana z Bogiem, pomagała ubogim oraz trędowatym. Posiadała dar wypędzania demonów. W wieku 28 lat otrzymała stygmaty w formie krwawych promieni. Została kanonizowana w 1461 przez papieża Piusa II. Od 1999 roku jest współpatronką Europy.

Czytaj także:

Osoby o tych 5 imionach otrzymają wkrótce wsparcie św. Katarzyny ze Sieny

Adrianna

Adrianna dzięki wsparciu świętej odnajdzie swoje powołanie. W połowie czerwca zrozumie, co jest dla niej najważniejsze. Jeśli tylko zastosuje się do bezcennych wskazówek, jej życie odmieni się na lepsze.

Kamelia

Kamelia niebawem nawiąże duchowy dialog ze św. Katarzyną ze Sieny. Słowa świętej okażą się prorocze i dzięki nim uniknie poważnych kłopotów. Wszystko wskazuje, że łaski świętej sprawią, że spojrzy na swoje życie inaczej niż dotychczas.

Leszek

Leszek w chwili zwątpienia powinien zawierzyć świętej Katarzynie ze Sieny. Jeśli tak uczyni, jeszcze przed swoimi imieninami dowie się, co jest mu pisane w życiu. Prawda może okazać się bolesna, ale bez tego zmiana nie będzie możliwa.

Zobacz także:

Mirosława

Mirosława już wkrótce dozna olśnienia. Nagle wszystko ujrzy w innym świetle i zrozumie to, co do tej pory było dla niej tajemnicą. Dzięki wsparciu świętej w jej życiu zagości spokój i harmonia. 

Rafał

Rafał przejdzie duchową przemianę i jeszcze przed latem zrozumie, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Odrzuci wszelkie bogactwa materialne i z pasją odda się niesieniu pomocy najuboższym.