Pewne dni są obarczone negatywną energią i nie można nic na to poradzić. Przykra wróżba dotyczy osób o wyznaczonych imionach, które symbolicznie wiążą się ze środowym zagrożeniem. Lepiej bardzo na siebie uważać tego dnia. Osoby o tych 5 imionach czeka feralna środa. Chyba nic nie ochroni ich przed pechem, ale warto wziąć sobie to ostrzeżenie do serca i zminimalizować skutki.

Kogo czeka feralna środa?

Negatywne wibracje będą towarzyszyć już od rana w środę wielu ludziom, ale tylko pewna grupa wybrańców odczuje je najgorzej. Wpłynie to na pecha w działaniu, kontaktach towarzyskich, pracy lub finansach. Lepiej nie angażować się w ryzykowne sytuacje, ani nie liczyć na łut szczęścia w czymkolwiek. Warto podejść do spraw z zapobiegliwością, ostrożnością i uwagą. Kto powinien o tym pamiętać? Osoby o tych 5 imionach czeka feralna środa:

  • Dagmara,
  • Dominik,
  • Lena,
  • Natalia,
  • Tomasz.

Zobacz też:

Osób o tych 5 imionach nic nie ochroni przed pechem w środę

Dagmara

Dagmara powinna pomyśleć zawczasu o rzeczach, które chce załatwić lub rozstrzygnąć w środę. Lepiej przełożyć takie sprawy na inny dzień, ponieważ wtedy trudno będzie o dobrą wolę innych ludzi. Nie powiodą się rozmowy czy prośby. Osoby o tym imieniu czeka feralna środa w relacjach, a każda negatywna emocja odbije się na nich na długo.

Dominik

Dominik może mieć od rana problemy z dotarciem gdziekolwiek na czas. Wszelki transport i komunikacja nie będą mu sprzyjać. Okaże się, że wszędzie jest spóźniony i nieprzygotowany. Feralna środa pokaże mu dobitnie, że trzeba o pewnych sprawach myśleć z wyprzedzeniem i działać. Nie ma co liczyć na łut szczęścia.

Lena

Lena powinna przygotować się na sporego pecha w finansach w środę. Wszelkie transakcje finansowe są zagrożone sporym ryzykiem utraty pieniędzy. Jeśli jakiekolwiek zakupy i rozliczenia nie muszą być wykonywane tego dnia, lepiej je przełożyć. Feralna środa może ją kosztować o wiele więcej, niż tylko stracone nerwy.

Natalia

Natalia będzie miała w środę pecha w sprawach związanych z działalnością zawodową. Lepiej zawczasu sprawdzić, czy nie zaginęły dokumenty albo czy sprzęt działa odpowiednio. W feralną środę może się wydawać, że wszystko działa przeciwko niej. W rozmowach ze współpracownikami lepiej ugryź się w język, niż powiedzieć za dużo.

Zobacz także:

Tomasz

Tomasz najbardziej odczuje negatywne wibracje feralnej środy. Już od rana na jego drodze pojawi się mnóstwo małych denerwujących problemów, które odbiorą mu dobry humor. To wszystko sprawi, że może zamienić się w gradową chmurę, która dotknie ludzi w jego otoczeniu. Tylko samokontrola może go uratować.

Sprawdź także: