Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają "Shallow" podczas gali Oscarów

Akademia Filmowa przyznająca Oscary właśnie ogłosiła, że podczas oficjalnej gali wręczenia statuetek Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewają utwór "Shallow". Akademia poinformowała o tym oficjalnie na swoim Twitterze wieczorem 1 lutego 2019.

Utwór "Shallow", z filmu "Narodziny gwiazdy" stał się hitem sieci, po tym, jak Lady Gaga i Bradley Cooper zaśpiewali go na żywo podczas koncertu w Las Vegas. Piosenkarka nieoczekiwanie zaprosiła na scenę aktora, który był na jej koncercie: "Jeden z moich bardzo dobrych przyjaciół... Nie wiem czy go znacie, nazywa się Bradley. Nakręcił ten film, "Narodziny gwiazdy". Więc teraz trochę zaryzykuję... Bradley, chcesz do mnie dołączyć?" Chociaż widać, że aktor był nieco zdziwiony, to wykonał utwór "Shallow" z wokalistką. Nagranie pochodzące z koncertu ma już około 12,5 mln wyświetleń na Youtubie.

Czy "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera dostanie Oscara?

Utwór "Shallow" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera jest nominowany do Oscara w kategorii najlepsza piosenka i tym samym powalczy o nagrodę z takimi utworami jak: "The Place Where Lost Things Go" (z filmu "Mary Poppins Returns"), czy "All the Stars" (z filmu "Black Panther").

Utwór "Shallow" ma już na swoim koncie nagrodę Złote Globy za najlepszą oryginalną piosenkę, zaś Lady Gaga i Bradley Cooper są nominowani również w kategorii najlepsza aktorka i najlepszy aktor.

O tym czy piosenka "Shallow" w wykonaniu Lady Gagi i Bradleya Coopera otrzyma Oscara przekonamy się podczas ceremonii wręczenia Oscarów 2019, która  odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego 2019. W Polsce galę będzie transmitować Canal Plus.