Oscary 2019: Joanna Kulig pojawiła się na gali po porodzie

Joanna Kulig niedawno po raz pierwszy została mamą i urodziła synka. Aktorka, która zdecydowała się na poród w Stanach Zjednoczonych, ostatnio po raz pierwszy opublikowała na swoim Instagramie wpis: "Nowy człowiek przybył na ziemię. Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Jestem bardzo szczęśliwa!"

Jeszcze przed oscarową galą, kiedy Joanna Kulig oficjalnie nie potwierdziła informacji o porodzie, tylko zrobił to producent filmowy Piotr Dzięcioł, wszyscy zastanawiali się, czy aktorka pojawi się na gali. Widać młoda mama czuje się świetnie i Joanna Kulig przyszła na oscarową galę. Na zdjęciach widać, że aktorce macierzyństwo służy, ponieważ cała promienieje.

Oscary 2019: Joanna Kulig pierwszy raz o macierzyństwie

Joanna Kulig po oscarowej gali nie kryła wzruszenia: "Cieszę się tym, co się tutaj dzieje, i jestem naprawdę szczęśliwa." Chociaż "Zimna wojna" nie dostała żadnej statuetki, to aktorka podkreśliła, że to i tak wielki sukces filmu na całym świecie. "To największa przygoda mojego życia" - dodała Joanna Kulig w rozmowie z dziennikarzami.

"Naprawdę napracowaliśmy się przy tym dużo i to, że to ma taki sukces, to jest wielkie szczęście" - mówiła na gorąco Joanna Kulig po oscarowej gali w Los Angeles.

Spokojnie do tego wszystkiego podchodzę, na razie skupiam się na macierzyństwie. Cieszę się tym, co się tutaj dzieje, i jestem naprawdę bardzo szczęśliwa. Przygoda od Cannes do tego momentu to największa przygoda mojego życia - i zawodowo, i prywatnie. - wyznała Joanna Kulig

Joanna Kulig o sile kobiet

Joanna Kulig po oscarowej gali mówiła o sile kobiet, podkreśliła, że sama otrzymuje dużo wsparcia od innych kobiet i jest to niezwykle ważne.

Kobieta potrzebuje drugiej kobiety, takiego zrozumienia. Czuje, że to wsparcie kobiet pomaga mi być silną. Jeżeli mogę dawać siłę i inspirować, to się bardzo cieszę. - dodała aktorka

Gratulujemy Joannie Kulig podejścia do życia i tego, że pomimo wielkiego sukcesu cały czas pozostaje sobą. Trzymamy kciuki za jej pierwsze kroki w macierzyństwie.